Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Za 5k to jak będzie jeździło to już sukces.

Chyba bym popatrzył na stilo 1.4 16v 95KM\1.6 16v 103KM. Czasem idzie krajówkę z w miarę potwierdzoną historią za głupie pieniądze wyrwać.

Może pierwsza Fabia też by się w tym budżecie trafiła.

myślałam nad reno


@jmuhha: Jak znajdziesz taką Megankę pierwszej generacji po lifcie z 1.6 16v 110KM pod maską + LPG to nie ma co sięzastanawiać, ale raczej wątpię.
@jmuhha: szukałem ostatnio takiego do 5k z LPG. Po tygodniu szukałem już za 10k i finalnie kupiłem takie za 8,5k, w którym na dzień dobry jest parę rzeczy do zrobienia (ale zawias, hamulce i buda są całe). Powodzenia, bo w tak niskim budżecie będziesz się ścigał z handlarzami. Kasa w kieszeni, telefon i bądź gotów na wyjazd jak tylko ciekawe ogłoszenie się pojawi.
@jmuhha: Vectra GTS, wersja przedliftowa, benzyna 2.2 + LPG ubezpieczenie do października, przegląd do końca lipca, szwankuje elektryka od otwierania szyb, parkingowe rysy i obtarcia na lakierze. ZAPRASZAM NIEMIEC PŁAKAŁ
@lukenzi ojciec miał, auto prawie kompletnie bezawaryjne tylko raz się ukręciła półoś (XD). Oddany na złom jakieś 3 lata temu przez to że można już było hamować w stylu flinstonów ( ͡° ʖ̯ ͡°) więc z tym gniciem podwozia to fakt. No i minus jeszcze taki że z przodu wygląda jak gówno
( ͡° ʖ̯ ͡°)
@jmuhha: mam taką megankę, 1.6 75km przedlift i ogólnie fajne auto, raczej bezawaryjne i bardzo wygodne, ale trzeba uważać na elektronikę w megance bo lubią psuć się pierdoły typu czujka od pilota na podczerwień (koszt zdjęcia immo to 250zł), czasem coś dzieje się ze światłami typu coś się nie chce palić lub pali się choinka. kupiłem swoją za 6k zł od dziadziusia-wieloletniego przyjaciela rodziny. oryginalny przebieg w momencie zakupu to było