Wpis z mikrobloga

@Notes jestes kompletnie oderwanym od rzeczywistosci glabem a ja widze swiat taki jakim jest

a to ze obiektywne cechy sa bez znaczenia to twoje copium I zyczeniowe myslenie

Twoja mala kuska 12 cm tez pewnie nie ma znaczenia just be confident bro I wez zimny prysznic
normalna osoba w pewnym mowmencie just zacznie działać i żyć dalej i dalej budować swoje małe życiowe królestwo


@Notes: nie wiem w jak bajkowym świecie trzeba żyć, by nie widzieć jak często i gęsto "normalne osoby" (cokolwiek to znaczy) zostają permanentnie złamane przez życie, co to w ogóle za cope

i to jeszcze w kraju gdzie rocznie w wyniku samobójstwa umiera populacja średniej wielkości gminy, a alkoholikami dałoby się zaludnić duże
zarabiania na wygladzie (modelling / czesc sprzedazy it


@DuzyRomek: no tak, pewnie znajdzie się kilka przykladów jeszcze, wciąż są setki branż w których możesz być zarobasem, dużo przewódców politycznych to też raczej przegrywy (wg definicji wykopowych)- niski, twarz raczej nie czada: napoleon, churchil, kaczynski, putin, stalin, lenin, miedwiediew, hitler, sarkozy, scholz...
@DuzyRomek oho… zaczęło się wyzywanie od głąbów XD

Nie kolego - wszystko ma wpływ na życie ale jesli coś idzie w życiu zle to się nad tym pracuje. Nie potrafisz tabliczki mnożenia to się jej #!$%@? uczysz… nie umiesz języka angielskiego to się go uczysz… jesteś suchoklatesem to idziesz na siłownie… masz problemy z jąkaniem się to idziesz do logopedy czy innego specjalisty…
Na swój majątek (czy to ten fizyczny w postaci
@witajswiecie alkoholizm nie świadczy o #przegryw
To jest kompletnie inny problem (uważam
Ze nawet dużo większy i ważniejszy niż to ze ktoś nie trzymał nigdy dziewczyny za rękę)
Ale jak już sam napsiales… dokładnie to są dowody na to, ze trudy życia codziennego dotykają każdego! Możesz mieć w życiu wszystko i nagle ci się coś posypie i ładujesz z niczym albo coś tak ci #!$%@? psychikę, ze sięgniesz po sznurek.
Za to
@Notes: ja się odnosiłem jedynie do tego, że istnieje jakiś rozdział między normalnymi ludźmi, którzy uderzają pięścią w stół i wyciągają się za własne sznurówki z życiowego dołka oraz tymi którzy tylko narzekają, jakby to były jedyne dwie opcje

równie dobrze, można próbować bezskutecznie coś zmienić i pakować się w jeszcze głębszy dołek, to wbrew pozorom całkiem częsty scenariusz

inne sprawa, że tutejsze narzekanie na swoją sytuację potrafi wchodzić faktycznie w
@witajswiecie to analogiczna sytuacja co z wykształceniem. Jesli ktoś tkwi w tym od najmłodszych lat jest podobne do tego, ze się nie uczył a teraz ma pretensje do świata ze zarabia ledwo co minimalna i ze dlaczego nie ma tak jak cały oskariat który pokonczyl studia i hajsy się zgadzają.
I taki oto wykopek ma pretensje do wszystkich wokół, ze jest w takiej #!$%@? sytuacji. Bardzo często tez wyzywa i obraza wszystkich