Wpis z mikrobloga

Nie ma na tym portalu nic gorszego niż konfederackie trolle, które wprost manipulują i oskarżają kogoś o rzeczy bez wcześniejszego nawet przeczytania ze zrozumieniem.
@Kopyto96 zarzuca mi, że "negowałem" wołyń i ilość zamordowanych w ludobójstwie i jeszcze bezczelnie łże o wątku, z którego wynika wgl odwrotność do tego co mi zarzuca. Konfederata liczył na to, że nikt tego nie przeczyta ani nie zweryfikuje i miał po części rację, jednak ja tutaj wchodzę cały na biało i pokazuje jakim kłamcą i manipulantem ten typ jest.

Podobno neguje ofiary i zbrodnie wołyńską w tym wątku:
https://wykop.pl/wpis/70960953/witam-na-tagu-onucacodzienna-na-ktorym-bede-puszcz#251279087

Problem w tym, że to ja prostuje kłamstwa i manipulacje @indiansupport który jeżeli doczytacie tam niżej, wziął słowa prezesa jednego stworzyszeń jako liczbe oficjalnie przyjętą przez IPN. Wytknąłem jemu tą manipulację, a kiedy spytałem kto jest odpowiedzialny za akcję polską to pisał nie o rosjanach, tylko o sowietach, gruzinie itp. xD

I tak się żyje na wykopie, gdzie konfederaci wprost kłamią i manipulują w wszystkim co się da, żenada.

B.....n - Nie ma na tym portalu nic gorszego niż konfederackie trolle, które wprost m...

źródło: kopyto96

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@BayzedMan przecie to standard w rozmowie z prawakiem:

- prawak opowiada jakieś bzdury bez dowodów
- pytasz o dowody
- to znaczy że popierasz (i tu jakieś emocjonalne gówno)

Im to ojcowskiego pasa trzeba a nie dyskusji xd
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Dałem cię na czarno, zeby ci uciąć zasięgi, ukrainski trollu. Robisz wszystko, żeby psuć relacje z Ukraińcami. Może sam jesteś ruską onucą, bo postujesz codziennie te swoje wysrywy, zarzucasz innym działania na rzecz Rosji, a może najciemniej pod latarnią?
  • Odpowiedz
Dałem cię na czarno, zeby ci uciąć zasięgi, ukrainski trollu. Robisz wszystko, żeby psuć relacje z Ukraińcami. Może sam jesteś ruską onucą, bo postujesz codziennie te swoje wysrywy, zarzucasz innym działania na rzecz Rosji, a może najciemniej pod latarnią?


@Kopyto96: Nikogo nie reprezentuję, tylko samego siebie to raz.
Dwa, bezczelnie kłamiesz w moim kierunku więc odpowiadam, jeżeli sie nie podoba to daj na czarno to nie będziesz mnie widział manipulancie.
  • Odpowiedz