Wpis z mikrobloga

Beka z wszystkich obrońców sebixa z madrytu. Jakby każdy tak rozwiązywał kłótnie podczas meczów to by były reglarne sparingi na parkingach. Jakoś wszyscy inni potrafią zostawić to co było podczas meczu na boisku. Nie może być pozwolenia na przemoc. Valverde powinien być przykładnie ukarany przez klub jak i przez ligę #realmadryt #pilkanozna #mecz
  • 17
  • Odpowiedz
@Wincyyyyj: ja bym zadał pytanie obrońcom tego seby. Gdzie leży granica takiego rozwiązania problemu.

Można walnąć dwa razy?
Można przy okazji kopnąć?

Jakby załóżmy skumał Benzeme i we dwóch go skatowali, to by też było dobre uzasadnienie?

A jak załóżmy zawodnik usłyszy że ma małego siurka, to też można komuś dać plaskacza po meczu?
  • Odpowiedz
@Wincyyyyj: to prawda. Mógł to załatwić jak facet w czasie meczu. Wjechać na czerwoną kartkę, spowodować kontuzje i dostać zawieszenie na kilka spotkań albo i nie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Zakala_Wadowic: bo jestem ciekawy gdzie leży granica. Ostatnio gównażeria potrafi skatować kolegę za nic.
Przecież brak kary dla tego pajaca, może spowodować że inni będą robić to samo.

Jeden popchnie drugiego na boisku, a ten mu po meczu jeb w nos.
A no bo ja miałem dobry powód.
  • Odpowiedz
Jakby załóżmy skumał Benzeme i we dwóch go skatowali, to by też było dobre uzasadnienie?


@Matpiotr: Albo na przykład jakby zdobył zdobył bombę atomową i zrównał Villarreal i kilka pobocznych miast z ziemią to też byście go bronili!?
  • Odpowiedz
  • 0
@FotDK: cicho tam białorycerzyku zapogramowany przez matkę żeby nie myśleć tylko bronić niewiast i rodziny nawet jak nic im nie grozi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz