Wpis z mikrobloga

Jesli dostalem mailowo propozycje daty rozmowy kwalifikacyjnej, to co jeśli dam "być może", albo "nie"? Zaproponują nową date, czy jak? Bo sczerze mowiac, woallabym miec wiecej czasu na przygotowanie i zwlekam z akceptacją

#praca #pytanie #korposwiat
essos - Jesli dostalem mailowo propozycje daty rozmowy kwalifikacyjnej, to co jeśli d...

źródło: 12

Pobierz
  • 13
@essos musi być was sporo. Tak na logikę - to rozesłał to jakiś automat do sortowania stada, do tego nocą między świętami.
Jaką godzinę zamaskowałeś?
Szosta-siodma rano?
To w ogóle jest normą teraz? Wysłać komuś widget z kalendarza google? Bez słów? xD
@paliwoda-niegzeczny: 16.00. Ale to w piatek dostalem tego maila, tylko wlasnie sie zastanawialem nad tym czy moge to opoznic, ale przez swieta troche o tym zapomnialem a dzisiaj stwierdzilem ze moze lepoiej juz nie przedłuzac, bo wiem ze niektorzy ida tam do roboty dzisiaj, chociaz byc moze nikt z rekrutacji, no
@essos
uuuuu. mało komunikatywny jak od piątku.
dobrze zrobiłeś.
weź jeszcze z rana punkt siódma napisz i potwierdź termin bo możesz być wcześniej, no bo wstajesz wcześnie i się rwiesz do roboty xD
Bo tak potwierdzając po nocy to pewnie lunatyk.
@paliwoda-niegzeczny: NIe mam duzego rozeznania, ale juz raz cos takiego spotkałem, tylko ze przed tym mailem mialem tez rozmowe telefoniczną z rekruterką i tam mniej weicej sie babka dopytywala w ktore dni by mi pasowalo i 2 dni później wyslala to co powyżej. Ale ze rozmowa ma byc tyko po angielsku to troche zaczynam byc obsrany i pomyslalem ze przydaloby sie wiecej czasu zeby sie jakos przygotowac
@essos Nie wiem o co się starasz i czy warto, ale powodzenia. Bądź jak ten młody w Kingsman xD
Nie zapomnij ludzkiego języka jeśli się uda i nie daj sobie chipa w dupę włożyć, a życzę ogólnie powodzenia. Ze świątecznym pozdrowieniem, życzy normalny gościu
aaa, to dobrze że jednak po ludzku mówią, rekruterke bajeruj ostrożnie, jak gadałeś to wiesz czy młoda czy stare pruchno, olej tutoriale 5 sposobów na rekrutację z YT xD i pamiętaj że o 16 wszyscy są już zyebani. nie bądź wesolutko głupio energiczny gdy oni zmęczeni i widzieli dziś już wszystko.
Przemyśl po polsku i sobie sam ze sobą rozmawiaj na różne sposoby choćby z pomocą google translate, przecież języka się w