Wpis z mikrobloga

@gazowany_bubleh: Ta rozpiska jednak ma coś wspólnego z rzeczywistością, jeśli dobrze kojarzę w piątki ostatnio rzeczywiście nie ma nowych filmów xD Co przy tej ilości wypuszczanych rzeczy i zaangażowanych ludzi jest śmieszne oraz wygląda jakby mieli problemy z organizacją. Poza tym te filmy w dużej mierze zaczęły być robione po najmniejszej linii oporu ''kupuje ci co ulepisz z plasteliny'', ''kupuje ci co zbudujesz z klocków lego''
@gazowany_bubleh: Tak szczerze. To nawet jeśli popatrzymy na tak szumnie zapowiadane twoje5minut delikatnie pisząc fajerwerków tam nie było zwłaszcza w tej Hiszpanii gdzie od pewnego czasu (przynajmniej dla mnie jako widza) każdy odcinek wyglądał tak samo nawet o gościach zapraszanych do programu nie wspominając. Chrzest wygranych też wyglądał tak, że impreza była nagrana po łebkach w porównaniu do wszystkich poprzednich same zdania sporo do życzenia pozostawiały. Patec sam wracał na jego
@gazowany_bubleh: Dziś puścili odcinek w którym wygrywa ten kto więcej kcal wpierd...li (bo wcale tego nie było). Ogólnie zabawne jest to, że tyle razy już tyle osób takie coś robiło a nikt z nich nie wpadł na to, aby zjeść po prostu pizze 4 sery. Poza tym to trochę już wygląda jak promocja zaburzeń odżywiania w momencie kiedyś gość wymiotuje i później je dalej
@Cztero0404 na tego Dominika co rzygał żeby zjeść więcej to szkoda marnować słów. Dziwi mnie to że odkąd skończyło się t5m2 Oliwier był tylko na odcinku Genzie i Faustyny, a pedał, homofob, Pola i reszta przegrywów co odcinek u kogoś są. Więc kto w końcu wygrał ten program?
@gazowany_bubleh: Ten program wygrali wszyscy, ale dwie osoby dostały takie coś jak ''nagroda gwarantowana'' z tego co rozumiem. Też nie wiadomo czy oni wygrali to 100k na czysto do kieszeni tak naprawdę czy wygrali może, że ekipa jako spółka tudzież podmiot dla którego pracują musi im 100k we współpracach zapewnić przez czas trwania umowy tam jakiś a reszta po prostu bardziej sama sobie mu radzić. Mam wrażenie, że tak naprawdę taką
@Cztero0404: Osobiście trochę żałuje tak po czasie, że sam się nie zgłosiłem do tego t5m bo patrząc na to kto się tam dostał od pierwszego odcinka oraz sposób zachowania zaczynając od uczestników kończąc na wszystkich innych to przyszedłby ponownie Cristiano Ronaldo do Realu Madryt. Ten pierwszy odcinek z zabawami w kole to brakowało tylko jeszcze żeby ktoś z produkcji wyciągnął tamburyno.
Też nie wiadomo czy oni wygrali to 100k na czysto do kieszeni tak naprawdę czy wygrali może, że ekipa jako spółka tudzież podmiot dla którego pracują musi im 100k we współpracach zapewnić przez czas trwania umowy


@Cztero0404: Wiadomo