Wpis z mikrobloga

Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

Waszym ulubiony starożytny pokemon został Rayquaza (68%), na drugiej pozycji wylądował Kyogre (20%), najmniej popularny był Groudon (12%).

Spodziewałem się takich wyników, gdyż mecha smok wygląda świetnie i ma fajną shiny wersję.

Dziś z okazji Wielkanocy będziemy mieli tematyczny pojedynek specjalny. Wybierzemy ulubionego pokemona królika. Znalazło się ich całkiem sporo, bo aż osiem, jest typ: wodny, normalny, ziemny i ognisty. Do wyboru do koloru zupełnie jak pisanki w koszyku.

Zapraszam do głosowania.

#pokemon #pokemongo #animedyskusja #pokepojedynki
Pobierz kudlaty_ziemniak - Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

Waszym ulubiony staroży...
źródło: 14

Jaki jest twój ulubiony pokemon królik?

  • Azumarill 35.0% (28)
  • Buneary 5.0% (4)
  • Lopunny 32.5% (26)
  • Bunnelby 7.5% (6)
  • Diggersby 2.5% (2)
  • Scorbunny 10.0% (8)
  • Raboot 3.8% (3)
  • Cinderace 3.8% (3)

Oddanych głosów: 80

  • 1
Jako autor ankiety nie mogę zagłosować, ale gdybym mógł to oddałbym głos na Lopunny.

Nie jestem fanem tych uszastych pokemonów. Azumaril jest dla mnie brzydszy od zwykłego Marilla. Buneary to nic ciekawego. Bunnelby wyglada całkiem ok. Diggersby jest paskudny i wygląda jak umorusany kupą. Ognisty starter z 8 generacji nie przypadł mi do gustu.

jak sami widzicie nie pozostaje mi nic innego niż zagłosować na Lopunny z powodów estetycznych ( ͡º
Pobierz kudlaty_ziemniak - Jako autor ankiety nie mogę zagłosować, ale gdybym mógł to oddałby...
źródło: aA0b72L_460swp