Wpis z mikrobloga

Pewnie wy też kojarzycie użytkowika @Bobito który z wielkim zamiłowaniem wrzuca wpisy na tagach #ukraina #rosja #wojna.
Ostatnio rzuciło mi się w oczy że nazwał kogoś zielonką z petersburskiej trollowni.
Przyjrzyjmy się działalności samego bobitasa, konto założone niedługo po 24.02.2022 natomiast swoje pseudointeligentne wpisy wrzuca od początku 2023r, treści wyłącznie czerpane z ukraińskiej propagandy i co najważniejsze każdy z nas ma jakieś obowiązki jakąś pracę dlatego działalność na wykopie jest w ograniczona do sensownych ram czasowych, ta reguła nie dotyczy bobitasa on potrafi siedzieć tu całą dobę i wrzucać klika wpisów na godzine nie wspominając o komentarzach i tak cały tydzień, nie dziwne że nastukał od początku swojej działalności tyle wpisów co niejeden użytkownik przez kilka lat.
Wniosek jest prosty są dwie możliwości: pierwsza- bobitas to zwykły przegryw i siedzi cały czas w piwnicy a utrzymuje się z wyżebranych od swojej biednej rodzicielki pieniędzy, a druga opcja to że jest trollem na utrzymaniu kijowskich władz.
Ale ważąc te dwie możliwości i biorąc pod uwagę że jednak ukraińska propaganda stoi na wysokim poziomie, a te wysrywy bobitasa kupy się nie trzymają to wynik jest prosty. Weź ty się chłopie za uczciwą robotę i przestań podkradać matce pieniądze z torebki.
a.....1 - Pewnie wy też kojarzycie użytkowika @Bobito który z wielkim zamiłowaniem wr...

źródło: bandicam 2023-04-08 14-24-42-668

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aquamen: super tylko wskaz mi tam moje miejsce i rolę( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) po raz kolejny pytam co zrobisz jak się pomylisz co do mojej osoby ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@alfaiomega1: O dobrze, że o nim napisałeś. To jest najciekawszy przypadek proukraińskiego propagandysty na wykopie. Konto od roku na wykopie i jedyna jego działalność to tak #ukraina i #wojna. Poza tym masowo zakopuje też znaleziska, które nawet na najmniejszy sposób w złym świetle stawiają Ukrainę.
  • Odpowiedz
Przecież to chachły. Bobito, Bayzed i Basedman, kierowcy-ufo i inni, może też Lukardio. Możliwe, że to jedna osoba. Mirki miały bekę jak Zeleński siedział przy Sasinie a te durnie dziwiły się o co chodzi z memami i 'gównianym Midasem'


Dzisiaj zostałem nazwany 'bagiennym trollem'... Możliwe że im na farmę dowieźli Gothica. Ciągle się uczą.


@eeehhh: Zapraszam na discorda kacapa na głosowy jeżeli tak sądzisz, chyba nie boisz się co?
  • Odpowiedz
O dobrze, że o nim napisałeś. To jest najciekawszy przypadek proukraińskiego propagandysty na wykopie. Konto od roku na wykopie i jedyna jego działalność to tak #ukraina i #wojna. Poza tym masowo zakopuje też znaleziska, które nawet na najmniejszy sposób w złym świetle stawiają Ukrainę.


@neurotiCat: Odezwał się gościu, który wysrał fejka na wykopie i non stop szczuje na ukraińców, to trzeba być zerem
  • Odpowiedz