Wpis z mikrobloga

Wlam anglia CZESC 2 wlasciciel nielegalnie wchodzi do domu, bez zadnego wczesiejszego poinformania wywierca zamek. Oplaty byly na czas. Wedlug angielskiego prawa eksmisja moze odbyc sie na podstawie section 21 albo section 8 przy pomocy lokalnych sluzb tutaj macie przyklad nielegalnego wlamu. Policja nie moze nic zrobic bo to sprawa cywilna. Ja nie moge dostac sie do swojego mieszkania bo to wlasnosc landlorda i nie wazne ze zostalem okradziony bo to wszystko w domu landlorda #bezprawie #anglia #zmywak #dramat

https://youtu.be/FHZmdIdfLtY
  • 11
@dzieju41: w ogóle nie wiem w czym problem. Wynajmuje gdzie indziej i z policją przychodzi po swoje rzeczy. Koniec historii. Nie byłbym zaskoczony gdyby się okazało że to nie op jest poszkodowany w tej sprawie tylko landlord
@tekserew: landlord wlamal sie nielegalnie nie ma odpowiednich procedur co do scigania takich zachowan oprocz placenia 200f na godzine za prawnika... szkoda ze kazdy widzi tylko jedna strone i mysli ze jestem patologia ktora nie placi za wynajem a ja ciezko pracuje i za wszystko place, ale nie warto bo ludzie cie jeszcze okradna opluja a potem wysmieja w internecie
@Voltix: No co ty, 12 lat jestem na wykopie i nie wpadłem nigdy na to, że jest coś takiego jak #czarnolisto dopiero przychodzisz ty i wyjaśniasz bordo. No kto by się spodziewał, jaki mądry mireczek co lubi porządeczek. No cóż wychodzi na to, że zamiast zielonki na tej liście wyląduje ktoś inny.