Wpis z mikrobloga

tag mojej ślepej kotki - #kotkawandzia

wstałam na siku i zobaczyłam coś najpiękniejszego na świecie ( ʖ̯)
sądząc po tym, jaka Wandzia jest wyluzowana, no i ze jednak to ona jest bardziej „na wylocie”, z brzegu, myśle ze podstępem wepchnęła się tam, zajęła większość miejsca jak ma w zwyczaju i udaje ze łaskawie pozwala tam przebywać komuś innemu

#pokazkota #kot #koty #kotki #zwierzeta #zwierzatka #chwalesie
czaszkopranie - tag mojej ślepej kotki - #kotkawandzia
 
wstałam na siku i zobaczyłam...

źródło: 13F76A3C-372E-4C56-97B8-EC323ED69EDE

Pobierz
  • 11
@czaszkopranie: tu ewidentnie ona się wpieprzyla w wyrko, to widac przeciez. xD
ja z takich najpiekniejszych chwil, to miałem gdy Kicia(dokocona do mojej gromadki, jako jedyna wychodząca), skorzystała z kuwetki.
z pierwszych kroków dzieci się tak nie cieszyłem, jak wtedy ze srającego kota. xD
co do opatulania, to teraz żadne nie da się aż tak poniewierać, ale jeden z moich niezyjących kotełów, dawał się opatulac, przewijać jak niemowle xd i mogłem
Prawdomówna jesteś i bezpośrednia. Ja bym napisała, np wstałam odsłonić zasłony wpuscić światła dziennego, sklamała bym ale najwyżej.


@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen: ja wczoraj po raz pierwszy publicznie na mirko przyznałem, że akurat sram.
no ale to było dość ważne oświadczenie, na poły polityczno-publicystyczne.
w sumie to normalne przecież że sram, bo każdy z nas sra(prócz kobiet, one nie srają, wiadomo).
dosbadass - >Prawdomówna jesteś i bezpośrednia. Ja bym napisała, np wstałam odsłonić ...

źródło: obraz_2023-04-08_085418433

Pobierz