Wpis z mikrobloga

  • 0
@zielony_goblin: tył tyle nie daje. Nie wiem jakie masz przełożenie ale np u mnie 1 ząb z przodu to jak 3 z tyłu. +1 na tyle wiele nie zmieni.
A różnicę zrobiło, mniej więcej jakby był bieg niżej
@PiotrFr no ja niby sprawdzałem na stronie jakby to wyglądało i niby vmax ma spaść o te 7-10%, ale za to lepsza dynamika. może jutro uda mi się ją przegonić to zobaczę. na jakieś wielkie zmiany nie liczę, ale może coś. ciekaw jestem czy w ogóle zauważe różnice
@PiotrFr pisze to już komuś którys raz xD całość poszła o to, że znajomy w Shadow 125 zmienił zębatkę -1 bo często lata w górach czy z żoną i mega zadowolony, zyskała na mocy i w ogółe. a że on mi robił plastiki to od słowa do słowa wyszło, że może ja bym zmienił zębatkę.

kalkulatory mi pokazywały, że +1 da mi vmax większy i krótsze biegi, ale to nie silnik na
@PiotrFr dużo pisania, może uda mi się tl;dr. zbiera się zdecydowanie lepiej, biegi są krótsze, ale to dla mnie na + bo to 125cc, po mieście często wachlowalem 2-3 (jak np wracałem do domu to rondo na 3 trochę cięzko,.potem z 300m i skręt). na 2 zaraz wysokie obroty, 3 wbijac szkoda i takie #!$%@?. teraz na 3 latam po mieście bo zbiera się ładnie, czasem brakuje biegu, ale i tak zaraz