Wpis z mikrobloga

@weezyxboss: dobrze mu powiedział o tym Przewodowie i o wysyłaniu mężczyzn na pewną śmierć w Bachmucie, mobików co ledwo nauczyli się jak karabin trzymać, rzuca na najcięższy odcinek frontu, wielu ekspertów mówi, że w Bachmucie walczą mobiki a doborowe jednostki są trzymane i niechętnie puszczane w tą bestialską maszynkę do mięsa
@weezyxboss: parę lat temu sam należałem do tej sekty. Pamiętam jak startował ze swoją platforma i dodawał tam nowe filmy. Po roku takiego prania mózgu stwierdziłem że to #!$%@? bo gość zaczyna się odklejać. Mnóstwo komentarzy tam to fejki a wszystkie nieprzychylne są kasowane a konto banowanie. Szkoda chłopa bo robił świetne materiały z odkrywania Ameryki i informacje ze świata przed odklejka.
@weezyxboss: odklejka tego człowieka to jest materiał na doktorat, to nie było dawniej jak 8 lat temu, gdy ten człowiek uchodził za jednego z najbardziej wpływowych "niezależnych" komentatorów politycznych, tak że nawet TVN robił materiały na ten temat. Później już tylko punkty nemesis a z roku na rok morda mu się robi bardziej czerwona, chyba kentucky burbon jest ostro grany za kamerą
Dziwne że wszędzie go chwalą a nie ma żadnych negatywnych komenatrzy no ciekawe XD już kiedyś były afery że on sam sobie te komenatrze pisze xD


@weezyxboss: zawsze mnie ro fascynuje, jak spojrzy się na wszystkie prorosyjskie materiały czy posty to pod nimi zawsze jest ogrom czołobitnych komentarzy, z filmami Sykulskiego jest to samo

na dodatek większość napisana tak piękną polszczyzną, że ciężko rozstrzygnąć, czy to kwestia tego, że te filmy