Wpis z mikrobloga

No i teraz jak już jest 9% stoisz krócej w kolejce do specjalisty?


@MrAndy: no jak ludzie zarabiający milion jak nasz orzeł Glapa zacznął płacić taka składkę jak ludzie na minimalnej, to na pewno kolejka się skróci.
O ile w ogóle byłoby do kogo stać xd
@NoMoreTearsJustSmile: ja #!$%@? na wykopie jak w chlewie obsranym gównem, nie doprecyzujesz co do #!$%@? joty o co konkretnie ci chodziło, a najlepiej to podać dziennik ustawy, w którym to wyszło, bo jak nie to „OP dalej babki z piasku stawia w piaskownicy” XD nie daj Boże, że o czymś zbyt ogólnie napiszesz to znajda się puryści podatkowi, którzy wytkną ci, przy okazji oczywiście obrażając, że jak OP przestanie zjadać kozy
@BrockLanders: Tyle, że "Wy" na UoP za nic nie odpowiadacie, niczym nie ryzykujecie, macie absolutnie żaden wpływ na rozwój kraju i gospodarki - w przeciwieństwie do mikroprzedsiębiorców, którzy powiedzieli wielkie NIE #!$%@? na kogoś. I to właśnie oni odpowiadają swoim majątkiem kiedy powinie im się noga. A Ty się jeszcze cieszysz, że płacą wysokie składki, mimo, że emerytury to Ty będziesz miał więcej z Twojej pracy. Siłą obecnej władzy jest właśnie
@whoru: to taki motywator, żeby może wyjechać :) Mam teraz drugą DG i za kilka miesięcy czeka mnie to samo w kwestii ZUSu i mocno rozważam ponowny wyjazd na ten zgniły Zachód na kilka lat a może i na stałe bo już stary jestem.