Wpis z mikrobloga

  • 0
@whoru no to można powiedzieć o każdym niezależnie od branży. Pytam o ten konkretny przypadek, ile teraz się płaci za takiego pracownika.
  • Odpowiedz
@bradiaga: skoro wiesz, że to nie jest zależne od branży i te same wartości są stosowane przy zatrudnianiu pracownika w innych branżach, gdzie również stosuje się podejście gdzie umiejętności są ważniejsze od tego ile wysiedział na stołku, to dlaczego w IT dalej jest maniera podpierania się ilością lat doświadczenia? Za długo siedzę w tej branży żeby nie widzieć #!$%@? ludzi, którzy mają natrzaskane po 10+ lat, gdzie osoby z 3
  • Odpowiedz
  • 0
@whoru no to nieskromnie powiem że nie przesiedziałem tego na dupie, tylko mocno się angażowałem w różne projekty i inicjatywy w korpo i to nie żaden bank. Więc w sumie wydaje mi się to mało. Ale generalnie masz rację, często jest tak że ktoś się zadekuje w jakimś korpo i siedzi parę lat mało co robiąc.
  • Odpowiedz
@bradiaga: Ja z dwuletnim doświadczeniem zarabiałem 4500 na rękę. Ale to było 11 lat temu.

Teraz to ciężko powiedzieć, bo AWS to jest bardzo szeroka działka. Możesz połazić na rozmowy i zobaczyć ile jesteś wart jeżeli uważasz, że zarabiasz za mało.
  • Odpowiedz
@bradiaga: 12k brutto na UoP to bym się nie spodziewał, chyba że jesteś srogim wymiataczem i na rozmowie zmieciesz ich z planszy ( sam kiedyś zatrudniłem gościa mającego 3 lata doświadczenia, ale który poszedł na seniora i tam kwoty się od 15k zaczynały ), ale musisz mieć bardzo mocną wiedzę.
  • Odpowiedz