Wpis z mikrobloga

@NoJakNieJakTak: „czujesz dpy bóól…”


@nozyczkisieodezwa: pamiętam jak autor tej piosenki musiał tłumaczyć kucom, że ta piosenka to parodia gdzie w sumie wyśmiewa kuce i korwina xD

@Kryspin013: nie każda onuca to konfederata ale każdy konfederata to onuca, zdrajca i faszol.


@NoJakNieJakTak: Nie przesadzajmy, ale faktycznie k0nfa przyciąga sporo onuc i odklejeńców. Niektórzy się nawet przyznawali do głosowania na pis w kontekście, że ich zawiódł bo był za mało
@nozyczkisieodezwa: ale mnie boli dupsko że potężna konfederacja ma dużo procent poparcia, za moment będzie rządziła samodzielnie , tak pan Doktur Memcen ora lewaków na TikToku, oni chcą tylko wprowadzić wolność a ja zamordysta jestem przeciwko, tylko jedyna polska siła w sejmie jest w stanie zmienić bieg historii i przywrócić do życia wielką Lehie pod sztandarem Chrześcijańskiej Wielkiej Polski! Jedyna racja KON-FE-DE-RACJA!


Nie przesadzajmy


@Kryspin013: to oni mnie zradykalizowali (
@Kryspin013: ale wiesz o czym mówię. Dyskusja na temat interesu Polski, który nie zawsze jest zbieżny z ukraińskim nie oznacza bycia mityczną onucą. A ten typek z twoich screenów nie napisał niczego kontrowersyjnego. Partia mniejszości ukraińskiej, to całkiem realny scenariusz za kilka lat.
Jak to jest, że onuce prawie zawsze okazują się konfedefilami?


@Kryspin013: Wyjasniam - częsc robi to bo wierzy w to szczerze i widzi w tej narracji szanse na wzmocnienie poparcia konfederacji.
A częśc to są prawdziwe trole z Rosji, które po prostu popieraja najbardziej korzystną dla siłe siłe polityczną w Polsce.
chcą być na siłe antyestablishmentowi,


@aegispolis: przypomina się obrazek z poczatku pandemii gdy konfederacja domagała się szybszego wprowadzania obostrzeń, tlyko dlatego, że pis, jak to pis, się z tym ociągał. Jak w końcu wprowadzili - pyk, obrót, 180, oddejcie wolność.