Wpis z mikrobloga

Po prostu trafiłaś na wylęgarnie szurów i botów z tiktoka. Tam jest jeszcze gorzej niż gdziekolwiek w internecie, a odbiorcy tego są bardzo podatni.
Od jakiegos czasu onuce stosuja taka metode, jakieś ogólne zarzuty, czesto wręcz same emocje, do tego wyzwiska, wyszydzanie, argumenty personalne i jak na lekarstwo konkretów. Zreszta jak popatrzysz na masy wpisów na wykopie to tego jest pełno.


@szurszur: To tak jakbym czytał znaleziska o rolnictwie :DD
@peszek_leszek: Może po prostu sami żyjecie w swojej bezpiecznej bańce informacyjnej, a reszta ludzi zmaga się ze społecznymi/ekonomicznymi problemami, niesprawiedliwością z powodu zamiatania pod dywan ukraińskich patologii i poczuciem bycia drugorzędnym obywatelem we własnym kraju. Niezadowolonych grup społecznych ciągle przybywa, entuzjazm już wygasł i ludzie już nie mają tego podejścia co rok temu. To słodkie pierdzenie z tych przemów wcale realnie nie pomaga. Wyjdź poza mirko, zamiast dyskutować z ukraińską farmą.
@eeehhh: Jak zauważyłeś- zapytałam o "zdradę stanu". Nie wiem, w którym miejscu jest ta zdrada stanu i chciałabym się dowiedzieć. A niestety mój komentarz został usunięty i zostały same w stylu "tak, masz rację", czyli bez konkretów. I tak jest z wieloma nagraniami, nie tylko z resztą na TT, a także Facebooku.
@peszek_leszek: Jak nie zauważyłaś, napisałem o tym ścianę tekstu. Polska stała się zwasalizowanym zapleczem czyichś interesów. demokratycznie wybrany rząd ma w dupie własnych obywateli, a ukry zawłaszczają kraj w najlepsze. Nie ma już żadnych referendów czy debat w co pakuje nas rząd i nikt nie liczy kosztów jakie ponosimy przez tę wojnę. Nawet Morawiecki zaczął gadać jak onuca żeby 'pomagać, ale z głową' ale jest już chyba za późno...