Wpis z mikrobloga

Jeżeli typowy reprezentant #neuropa to także typowy wyborca KO, Lewicy lub Hołowni to przestaję się dziwić, że ci ludzie nie rozumieją czemu wzrosło poparcie dla Konfederacji. Rolnictwo pada na ryj, polski transport (6% PKB!) pada na ryj, bo Ukraina, Białoruś i Rosja (!!!) wjeżdża sobie na nasze rynki i konkuruje bez potrzeby spełniania absurdalnych unijnych norm.

Czy normy unijne zmieniono, aby pomóc przedsiębiorcom w Polsce lub UE? Nie.
Czy ograniczono napływ nieuczciwej konkurencji ze wschodu? Nie.

Kraj zalewają strajki i to po PRAWIE ROKU (!!!) protestów i interwencji w tych sprawach (z pomocą Konfederacji, bo każda inna partia się bała), a dzisiaj cały dzień czytam...

...że to "kacapska propaganda i kłamstwa" bo Finlandia weszła do NATO xDDD

Wy naprawdę żyjecie w swojej bańce i nie widzicie największych protestów w kraju od wielu miesięcy.

#konfederacja #4konserwy #polityka #korwin
  • 13
Zagłosuj na konfederacje lewaku, może i będziesz musiał wyjmować martwe dziecko z brzucha twojej ledwo żywej żony która do końca życia będzie miała traume, a kraj będzie katolickim talibanem i nową Białorusią ale przecież obniżą podatek od srania na wietrze, warto.


@NoJakNieJakTak: Jeżeli dziecko nie żyje to nie ma mowy o aborcji, natomiast jeżeli żona może umrzeć to ratuje się jej życie nawet za cenę życia dziecka.

Opieracie swoją całą narrację
@NoJakNieJakTak: tak szczere pytanie do ciebie mam i mam nadzieję, że odpowiesz. To, że piszesz komentarze na zlecenie nie jest tajemnicą, nie wnikam jakie agendy za tobą stoją (nie wiem choć się domyślam), sam masz zresztą napisane, że to profil firmowy, więc moje pytanie to ile ci płacą za te komentarze? I czy jest to uzależnione od plusów, czy minusów, bo nie wiem co za masochiści płaciliby gościowi, który pod prawie
Rolnictwo pada na ryj, polski transport (6% PKB!) pada na ryj, bo Ukraina, Białoruś i Rosja (!!!) wjeżdża sobie na nasze rynki i konkuruje bez potrzeby spełniania absurdalnych unijnych norm.
@wojtas_mks: Rolnictow pada na ryj? Ja słyszałem ze problem jest ze zbożami, a nie z całym rolnictwem. I problem stoi po stronie złych decyzji PIS, tak samo mądrych jak nagła blokada importu węgla.
A wiesz ,że Białoruś i Rosja od roku
I problem stoi po stronie złych decyzji PIS, tak samo mądrych jak nagła blokada importu węgla.


@dlugi-gr: Nie tylko PiS, bo wszyscy im w tym wtórowali poza Konfederacją.

A wiesz ,że Białoruś i Rosja od roku ma sankcję i dostaje ograniczenia a także zakazy wjazdów i poruszania się po terenie UE.


@dlugi-gr: No czyli nie znasz tematu. Omijają to przez Ukrainę. Zresztą sama Ukraina ograniczeń dla Polski nie zdjęła xDDD