Wpis z mikrobloga

Na twitterze było kilka imb, gdzie rozżalone feministki i Julki narzekały na to, że gdyby chodziły topless, chociażby na basenie, tabun mężczyzn wbijałby w nie wzrok, co jest bezczelnym molestowaniem #pieklokobiet

Odwróćmy perspektywy, bo jestem zdania, że warto uwzględnić też męską - czy odsłanianie przez kobiety części ciała, które uderzają w męskie instynkty, budząc przy tym ich pożądanie, też nie jest poniekąd molestowaniem? Chodzący na siłownię mężczyzna, a więc nabuzowany testosteronem, który od dłuższego czasu nie dał upustu swojemu seksualnemu popędowi, jest narażony w takiej sytuacji na doznanie erekcji, a jest to mimowolna reakcja ciała, nad którą nie ma kontroli. Mogłoby to się wiązać z uczuciem wstydu. Według retoryki feministek, to ON molestowałby kobietę, a te co bardziej odklejone, uznałyby to wręcz za GWAŁT.

Ostatnio miały miejsce tiktokowe akcje, gdzie skąpo ubrane kobiety chodziły na siłownie i nagrywały facetów, którzy ukradkiem zerknęli na ich kształty.
Sorry, ale to jest granie seksualnością mężczyzn i stawianie ich w niekomfortowej sytuacji. Niestety, ale pewne kobiece części ciała są kojarzone z kopulacją, na poziomie głęboko podświadomym. Jest to mechanizm uwarunkowany biologicznie.
#przegryw #pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow #feminizm #rozowepaski #blackpill
eisil - Na twitterze było kilka imb, gdzie rozżalone feministki i Julki narzekały na ...

źródło: topless

Pobierz
  • 15
@eisil: Feministki i Julki są upośledzone i nie rozumieją że kobiety kojarzą się mężczyznom z seksem bo taka jest natura a nie dlatego że źli mężczyźni sobie tak postanowili. Nie ma sensu żebyś się rozpisywał na ten temat bo to że ludzie to zwierzęta to wiedza oczywista, ale niektóre jednostki (feministki i julki) tak jak wspomniałem są opóźnione i nawet tego nie rozumieją
Natomiast tez nie chce ulgowo facetow traktowac, bo gapic sie po prostu nie wypada, a jak juz to chociaz ukradkiem, a nie jak w posag. Osobiscie zawsze unikalem gapienia sie jak creep wlasciwie na kogokolwiek i polecam


@Dyskretnychlodwdrinkutopniejelod: Ja też, ale czasami mijając jakąś płodną Julkę, mam ochotę się obejrzeć za siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety, ale tkwią we mnie spermiarskie zapędy :)
@lemek123: Nie ma żadnych fikołków. Nigdzie nie broniłem nachalnych spojrzeń, czy chamskich, nietaktownych komentarzy. Po prostu feministki zbyt daleko się zagalopowują z tym co jest molestowaniem, a co nie.
Nie przystoi chodzić skąpo ubranym na siłownię, jak kobiety z tiktokowych filmików, które chodziły tam w staniku i stringach.
A jeśli ktoś się popatrzy na kobiece piersi na basenie, to nie jest to od razu "molestowanie". Mam oczy, więc czasem przypadkowo mogę
@eisil: Trochę taki skrajny przypadek, ale trudno się nie zgodzić, że w dzisiejszej progresywnej narracji, jeśli kobieta ma jakieś naturalne niedogodności, zachowania, problemy wynikające z bycia kobietą, to trzeba jej w stu procentach pomagać i wspierać, bo patriarchat, bo równość. Nie wiem może głupi przykład ale chociażby pierwsze z brzegu: urlopy menstruacyjne

Z drugiej strony jakieś naturalne czynniki związane z byciem mężczyzną, nie są akceptowalne, i uważa się że mężczyzna powinien
@Szalom: Zachowanie tych tik-tokerek było absolutnie żałosne.
Może we wpisie tego jednoznacznie nie podkreśliłem, ale chodziło mi o to, że kilkusekundowe spojrzenie, nie musi być od razu molestowaniem.

Jednocześnie uważam że kobiety powinny mieć zawsze możliwośc pływania topless jeśli chcą bo to idiotyczne że jedne suty są akcepotwalne a inne nie xd


@Szalom: Z tym jestem w stanie się zgodzić.
Też jestem przeciwny nietaktownemu przyglądaniu się, ale część mężczyzn będzie
Feministki i Julki są upośledzone i nie rozumieją że kobiety kojarzą się mężczyznom z seksem bo taka jest natura a nie dlatego że źli mężczyźni sobie tak postanowili


@6na10cel: gdyby nie popęd seksualny mężczyzn, to baby by zdechły z głodu

Wiązanie się z konfliktowym i problematycznym stworzeniem - to może przełamać tylko potężne ciśnienie w jajach które odbiera rozum

EDIT:
przykład:
https://wykop.pl/wpis/70936705/chcialbym-tylko-polizac-kobieca-piers-i-pochwe-i-e
@eisil:

ten dzień był dla mnie upokarzający


Skoro się postanowiła upokorzyć, to chyba otrzymała dokładnie zamierzony efekt? Serio, nie czaję. Ja np. spaliłbym się ze wstydu jakbym nago łaził, czy nawet z gołą klatą, więc po prostu chodzę ubrany. Serio, w tym przypadku jak najbardziej, chcącemu nie dzieje się krzywda.