Wpis z mikrobloga

Sąsiad od kwartału napieprza remont. Srednio trzy razy w tygodniu pół dnia nawala wiertarką, a ze idzie po ścianach i kominem to u mnie 100dB. Po jakim czasie mogę do niego pójść i mu zaje.bać?
Co można wiercić przez kwartał? Zdążyłby już skuć całe mieszkanie, przewrócił ściany, postawił nowe i przewrócił je ponownie. Jprd.

#mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #sasiedzi #remont
  • 17
Po jakim czasie mogę do niego pójść i mu zaje.bać?

Idę mu zajeb.ac.


@marcus777: Duś problem w sobie miesiącami a potem agresja. Nie trzeba z kimś pić wódki abo do niego podejść i zagadać i nie potrzebujesz jego numeru jak wiesz gdzie mieszka i jest blisko. Równie dobrze mógł sobie warsztat frezarski otworzyć w mieszkaniu i nigdy się nie dowiesz bo boisz się podejść i zapytać tylko będziesz tak dalej żył
Znasz sąsiadów?


@marcus777: znam z gory, bo kiedys sie wola lala z balkonu i bieglem do niego, bo myslalem ze pralka wylala.
A sobie balkon myl, spoko. Pogadaliśmy chwile. Czasem gadamy w windzie.

Masz ich numery?

w sensie numery ich mieszkan? jakie numery? po co mi jakies numery?
Co można wiercić przez kwartał?


@marcus777: takie rzeczy powinienes wiedziec, bo sa okreslane przez regulamin spoldzielni. W praktyce zwykle sa dozwolone dwa tygodnie glosnych prac maksymalnie. Jesli przekracza sie taki czas, piszesz do spoldzielni, potem spoldzielnia wysyla list sasiadowi, po czym on sie #!$%@? i zeby zrobic ci na zlosc bedzie tupal, wiecej wiercil i jeszcze obsmaruje Ci klamke do drzwi gownem. Taka mamy mentalnosc - calkowity brak szacunku do zycia
@dran2: nie dziwi mnie ze ktoś remontuje i przy tym jest głośno. Irytuje mnie ze tego remontu nie kończy.
Właściciela nie ma. Dwóch majstrów

@programista15cm: numer telefonu do sąsiada. Jakby faktycznie lała się do ciebie woda z ich AGD i nie było nikogo w ich domu.

@Mistrszzz: ja to tylko wynajmuje. Nie skończy tego za dwa tygodnie to zmienię mieszkanie