Wpis z mikrobloga

Poszukuję produkcji, najlepiej filmu do obejrzenia (serial też mógłby być ale wiem że będzie się czasem niepotrzebnie ciągnął) lub jakąś książkę do poczytania. Gatunek fantasy, ale nie z podgatunku high fantasy jak Władca Pierścieni czy Ziemiomorze (choć oba uwielbiam), ale raczej coś co pokaże dużo magii i to nie takiej, o której się tylko gada, ale takiej, która rzeczywiście działa i ją widać. Najlepiej żeby się magowie naparzali często i gęsto oraz żeby nie byli portretowani jak miernoty, które nie chcą używać swoich zdolności (bo coś tam), ale raczej takich, którzy sięgają po swoją moc i robią kuku swoim przeciwnikom.
Jest coś takiego w ogóle co byłoby godne polecenia?

#film #seriale #fantastyka
  • 10
@DanekRBI: 12 małp. 1 raz w życiu obejrzałem to jak zaczęło się szaleństwo z covidem i tak mi ten film łeb zaorał ze po napisach końcowych z 15 minut patrzyłem się w czarny ekran
  • 0
@Akshxh: Widziałem, film kozak :)

@pasta_alla_carbonara Znam ja to, wszystkie części przeczytałem.

@pankalmar Co prawda o anime nie myślałem, bo mi raczej nie podchodzi, ale może spróbuję. Po zwiastunie wygląda to jak Thor Love and Thunder połaczone z Piratami z Karaibów.

@franaa Zwiastun ciekawy, będę musiał rzucić okiem :)
@DanekRBI: Terry Pratchett to zdecydowanie ścisłe top - trzeba znać jak się lubi fantasy. Masz nawet #!$%@?ących się magów tak jak lubisz ( ͡ ͜ʖ ͡)
Poszukuję produkcji, najlepiej filmu do obejrzenia (serial też mógłby być ale wiem że będzie się czasem niepotrzebnie ciągnął) lub jakąś książkę do poczytania.


@pankalmar: A kolega przeczytał chociaż pierwsze zdanie OPa do końca?