Wpis z mikrobloga

Dla jasności, świnki zjedzą pasze zrobioną z ziaren które nadają się tylko do opału. Polacy zjedzą potem te świnki. Wszystko co odłożyło się w śwince toksycznego z ziaren trafi do organizmu człowieka który ją zje.

Jednak pamiętajcie to onuce o tym pisały, nie normalni ludzie, wszystko co złe i nie pasuje Polakowi w Ukrainie jest przejawem rosyjskiej propagandy i agentury

Pozdrawiam.

#ukraina
A.....n - Dla jasności, świnki zjedzą pasze zrobioną z ziaren które nadają się tylko ...

źródło: 4078d5dd7e47fbd70b56552c7e81e5b5

Pobierz
  • 35
@Aquamen: jasnym jest że każdy chce swój towar sprzedac jak najniższym kosztem, idąc tą logika nie powinniśmy handlować z nikim poza Polska bo mogą nas chcieć wyruchać

Świnie u góry wzięły w łapę, zarobiły co miały zarobić na braku kontroli, a ty się truj. Tak już było przy zalaniu Odry gównem, jedzeniu soli z asfaltu, jest teraz przy zbożu i będzie, bo taka natura Janusza - #!$%@? w szkody, ważne że
@Aquamen Ukraińcy to jedzą i jakoś mają więcej obywateli niż my, nikt nie umiera. W Afryce jedzą gówno i żyją, a tu biedny Polak się zesrał, bo zaraz wszyscy dostaniemy raka, bo zjemy ciasteczka z ukraińskiego zboża xD
@piaskun87:

czyli co, zamykamy granicę dla taniego ziarna ze wschodu


Tak. Ja nie wiem jak ty ale ja za raka podziękuję. Jeśli chcesz umrzeć na raka to sobie ściągaj po worku 50kg ukropocztą.
Pozdrawiam i życzę smacznego.