Wpis z mikrobloga

@Logan00: za malow wierzaca i jeszcze bog jej nie chcial. Za to ten sam bohmg dal ludzia wolna wole aby dzieci nie mające miłości w domu zbliżały się do panów o niewiadomej orientacji chodzących w czarnych sukienkach.
  • Odpowiedz
Każde świeckie państwo powinno bronić się przed takimi wariatami. Przecie ta baba zwyczajnie chce nam zafundować państwo religijne
  • Odpowiedz
Każde świeckie państwo powinno bronić się przed takimi wariatami. Przecie ta baba zwyczajnie chce nam zafundować państwo religijne


@Ilirian: przeciez to ten sam poziom szurstwa co godek i inni z konfederacji.
  • Odpowiedz
@niochland: Widizalem wczoraj kawałek tego czegoś jak przechodziłem obok ojca który oglądał tv. Jak doszło do tego fragmentu to nas zatkało i próbowaliśmy ogarnąć jakim cudem z rozmowy o deweloperce przeszli na Jana Pawła (ʘʘ)
  • Odpowiedz
Tak się kończy wiara w dziada na chmurce. I tak, do tego to się sprowadza. A teraz katole możecie mnie nazywać gimboateistą. Mam to w piździe. Za to wy macie krzyż w mózgu.
  • Odpowiedz
@MirekStarowykopowy: oby tylko nie chcial wprowadzac postolatow swojej partnerki (aktualnej?) pani Nadii Oleszczuk, o ktorej bylo swego czasu glosno :) m.in. placenie kobietom za prace domowe, ktore wykonuja xD i aby kobiety pracowaly krocej bo po powrocie z pracy wykonuja druga zmiane w domu xD
  • Odpowiedz
@Lambo994: W dobie obecnej wojny na Ukrainie jest to dla niektórych fakt ciężki do strawienia, ale pomiędzy ogłupieniem części Polaków i Rosjan największa różnica leży w tym, że jedni piszą alfabetem łacińskim a drudzy grażdżanką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz