Wpis z mikrobloga

@Real77: Aleś napaćkał, a wystarczyło rozkręcić i sprawdzić dlaczego przecieka. Może się podwinęła albo zsunęła z rurki? Teraz przyjdzie ci wymieniać cały syfon
@Real77: przede wszystkim odkręcić (trzyma to środkowa śruba od góry, od strony odpływu), i dobrze wyczyścić całą powierzchnię styku - i od dołu z miską, i z plastikiem. Samą uszczelkę - za grosze kupisz i skręcisz na nowej, aczkolwiek po wyczyszczeniu i stara możę się okazać że jest ok, tylko gdzieś kamieniem syfem podeszło, śruba środkowa poluzowała się ... i nie dociska tej uszczelki, albo dociska - ale są miejsca gdzie
@hrumque Dzięki za odpowiedź, odkręciłem i wyczyściłem uszczelkę. Założyłem i wygląda że nie przecieka, ale problem pojawił się na innym łączeniu???? Jutro spróbuję naprawić ten nowy przeciek ????
@Real77: Miałem podobny problem. Uszczelka przeciekała po jakimś czasie, bez znaczenia jak dobrze przykręcałem, uszczelniałem czy czyściłem.
Po prostu te uszczelki z tanimi syfonami są do dupy. Wymieniłem na nową zakupioną w castoramie i wszystko jest teraz szczelne.