Wpis z mikrobloga

104 181 + 64 = 104 245

Start w sezon '23 wspólnie z @cult_of_luna

Gdyby nie ustawka to w taką pogodę nawet nosa poza dom bym nie wytknął. Na dwa dni przed, prognozy mówiły o przelotnych opadach, wichurze i całych +3 stopniach. Sprawdziło się wszystko oprócz, opadów więc ok ;)
Jechaliśmy po terenach około-Bydgoskich, to rewiry współtowarzysza podróży i to on ustalał trasę. Priorytet - nowe #kwadraty . Miały być niezłe szutry i trochę leśnych, często uczęszczanych ścieżek. Na Stravce ślad bardzo popularny, więc musi być dobrze przejezdna, logiczne. No nie, bo wjechaliśmy w malowniczy singel Maratonu MTB w Koronowie xD Wąski, kręty z korzeniami. Ja mam gravelowe opony 40mm i było ok, za to @cult_of_luna szosowe slicki doładowane do ponad 6 barów, więc poziom trudności wchodzi z 2 poziomy do góry. Koniec końców ujechaliśmy bez gleb i otarć.
Droga powrotna trochę z porywistym wiatrem z boku, trochę w plecy. Poza lekkim kryzysem na 50km, szybko zajedzonym zresztą, leniwe kulanie z powrotem do Bdg.

#rowerowyrownik #rower

Skrypt | Statystyki
Pobierz AlteredState - 104 181 + 64 = 104 245

Start w sezon '23 wspólnie z @cultofluna

Gd...
źródło: strava1935738158733301347
  • 7
@metaxy: widzę że samych piachów Ci brakuje nad Wisłą, najpierw bliżej Włocławka, a potem po wschodniej stronie Wisły między Toruniem i Fordonem. Jeśli "wjazd-wyjazd style" to wielkich trudności tam nie ma :) ja nad Wisłą jechałem z 15km wałem i to już było gorsze ;) Drugie 15km właśnie mi brakuje, to jak tego nie dorobię przed Tobą to skorzystam nawet na towarzystwie :)