Wpis z mikrobloga

remake Gothica ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Python:
Patrząc na to co odwalili w playable teaser robią to ludzie, którzy nie mają pojęcia o tym co robiło robotę w Gothiku.
Nie spodziewałbym się cudów. Niewidzialne ściany, głupi system walki, ciągłe pop-upy i przerywniki wyrzucające z immersji, durne dialogi i jeszcze durniejsza ciągła narracja głównego bohatera.
@brass Wg. wywiadów twórcy przyjęli opinię graczy o Teaserze do wiadomości i gra ma na szczęście wyglądać inaczej. Najbardziej martwi mnie system walki w rimejku, oby tylko nie był podobny lub oparty na tym z Teasera, dla mnie to był najsłabszy jego element.
Ale wiesz, że teaser wyszedł dobre kilka lat temu i twórcy zapowiedzieli, że teaser dał im mnóstwo informacji o tym czego gracze oczekują i ten teaser w całości wylądował w śmietniku i robią ten remake od początku? W niedawnym urywku-trailerze już to wygląda o wiele lepiej.


@okradzione:
Czyli to o czym mówię, robią go ludzie, którzy nie mają pojęcia co robiło robotę w Gothiku.
Gdyby wiedzieli, nie potrzebowaliby feedbacku graczy. Feedback
@brass: Pokaż mi ględzenie protagonisty w tym z 2022, bo chyba na błędnych falach nadajemy. W ostatnim teaserze mamy pokazane raptem kilka screenów. A co do wcześniejszego, chcesz mi naprawdę powiedzieć, że po 22 latach od premiery, twórcy z całkowicie innego studia mieliby robić remake bez żadnego kontaktu ze społecznością? Przecież po takim czasie to nawet Piranie by nie wiedzieli "tego co robiło robotę w Gothicu", widać to po elexach i