Wpis z mikrobloga

@LonNon: Gowno wiesz stary. Chodzilem od konca liceum na rozne terapie przez dobre 10 lat: kilka razy indywidualna i kilka razy grupowa. Do ostatniej terapeutki chodzilem 5 lat i moze troche pomoglo na fobie spoleczna, ale tak jak mialem, to i teraz dalej mam zaburzona osobowosc i nikt nie chce ze mna na dluzsza mete utrzymywac kontaktu, bo jestem po prostu #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 0
@akaisterne idź do psychiatry a dwa to że na cb nie działa nie znaczy że innemu przegrywowi nie pomoże.

Jak dla mnie będąc na terapii powinieneś unikać tagu przegryw i innych dołujących rzeczy
  • Odpowiedz
@LonNon Do psychiatrow tez chodzilem. Wyladowalem przez nich w szpitalu, bo mialem niezdiagnozowanego bipolara i dostalem leki na depresje, ktore mi tylko napedzaly manie. Jeszcze jakis czas temu probowalem z lekami na stabilizacje nastroju, ale bylem tylko od tego wszystkiego bardziej zmulony. Wiekszosc tych dzbanow, zarowno terapeutow jak i psychiatrow w ogole sie do niczego nie nadaje.
  • Odpowiedz
jestem po prostu #!$%@?


@akaisterne: nikt nie ma z tym problemu

Problemem jest robienie z tego kółka publicznej wzajemnej adoracji które utrwala się w swoich poglądach. To nie grupa wsparcia, tylko pogarszania sprawy
  • Odpowiedz