Wpis z mikrobloga

#xiaomi #smartwatch #zegarki

Mirki, zauważyłem bardzo ciekawą. Im większy spaslak i bardziej zapuszczony tym większe prawdopodobieństwo że nosi na ręku opaskę mi band. Nieważne że dziennie robi 300 kroków, ważne że ma opaskę która zlicza mu kroki!
Normalnie przez takich ludzi wstyd mi że sam mam taką. Tylko że u mnie powód jest taki że jestem najnormalniej ślepy i kiedy w nocy się budzę to muszę mieć na ręku zegarek żeby sprawdzić która jest godzina. W dupie mam te liczenie kroków ważne jest godzina i ewentualnie wibracjach kiedy ktoś do mnie dzwoni i mam wyciszony.
Dlatego w końcu dojrzałem żeby kupić sok zamiast obecnej opaski sportowej. Mógłby być nawet klasyczny zegarek z podświetleniem tarczy.
Czy możecie mi poradzić coś co wygląda w miarę przyzwoicie i gdzie bateria będzie trzymała dłużej niż w Galaxy watchu dwa dni?
Po prostu noszenie mi banda stało się już obciachem :(
  • 6
@ZaczynamNaZielono: Ogólnie to pier..sz trzy po trzy ale są zegarki w których podświetlenie jest włączane ruchem ręki w kierunku twarzy, na pewno niektóre G shock, wtedy nie musisz używać drugiej ręki do włączenia podświetlenia tarczy.
A jak chcesz nie wymieniać baterii przez 10 lat albo i dłużej to zegarek z panelem słonecznym.

Gx
@ZaczynamNaZielono:
Zastanawia mnie skąd wiesz, że noszą MiBanda przecież z dwóch metrów wszystkie opaski są takie same.

Po drugie - no opaska się sprzedaje w milionowych nakładach, więc zauważysz różnych ludzi z nią - tak otyłych i brzydkich też.

Po trzecie, nawet jeżeli go noszą otyli to co z tego? Wtf?