Wpis z mikrobloga

ale się będzie dzisiaj działo #2137 #wykopobrazapapieza
będzie ładne zgłaszanko antypolaków i lewaków, którzy obrażają Świętego Jana Pawła II.

na to nie ma zgody. powtarzam - na to nie ma zgody!

no i #bekazpisu bo niby tacy patrioci, a ludzi obrażających Świętego Jana Pawła II nie wsadzają do więzień.

#bekazlewactwa #neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazpodludzi
  • 14
@mocznikkk: spadaj przegrywie. Nikt go nie obraża ale w świetle faktów cieżko nazywać go krystalucznie czystym.

Świętym ustanowiły go jakies stare dziady w Watykanie, gówno mnie to obchodzi. To był zwykly człowiek, CEO korporacji religijnej z siedzibą w Watykanie. Bez żadnego kontaktu z bogiem.
@Fipaj: nienawidze fanbojow dowolnej partii. W sumie w kazdej z nich moge znalezc cos, co mnie od niej odrzuca. Problem z konfiarzami jest zas taki, ze: a) w internecie sa bardzo liczni i nahalnie spamuja; b) maja najbardziej #!$%@? poglady na zycie publiczne.
@Zakala_Wadowic:

b) maja najbardziej #!$%@? poglady na zycie publiczne.

Bardziej niż lewica ze swoim miliardem płci i zaimków, seksualizacją dzieci, neomarksizmem i szczepionkowym zamordyzmem? Otóż nie sądzę. Owszem, są nad reprezentowani (tak samo jak neomarksiści z lewicy) i mają często popieprzony pogląd na życie, ale to czerwono-tęczowa szuria ma jednak bardziej nasrane we łbie - to nie ulega żadnym wątpliwościom i dyskusji :D
@Fipaj: wyjatkowo sie zgodze, bo u lewarow najbardziej niepokoja mnie pomysly, zeby dzieci mogly rozpoczynac tranzycje. Wedlug mnie jednak wciaz zawody w byciu wiekszymi #!$%@? wygrywaja konfiarze z ich katotalibanskimi pomyslami i wzdychaniem do autorytaryzmu. W kazdym razie obie grupy sa niebezpieczne, bo nie uznaja niczego pomiedzy: albo jest sie z nimi, albo przeciwko nim.
Bardziej niż lewica ze swoim miliardem płci i zaimków, seksualizacją dzieci, neomarksizmem i szczepionkowym zamordyzmem


@Fipaj: ten uczuć gdy partia mająca 7% wprowadza to wszystko jak leci.... Ale we łbie wyklopka xDDDD

Lecz się typie, o miliardach płci, seksualizwcji dzieci, neomarksizmie czy szczepionkowym zamordyzmie, częściej słyszę w dyskursie prawaków niż tych słynnych lewaków. Ale tak to jest jak taki wyklopek przebywa w swojej bańce gdzie lewactwo już opanowało świat i mu
@niochland: tak, tak, lewica wcale nie żądała wprowadzenia zamordystycznych regulacji szczepionkowych. Co do seksualizacji - wcale, ale to wcale nie postulują o to by dzieci mogły wybierać sobie płeć i przechodzić operację ich zmiany (szkoda, że nie postulują by dzieci mogły pić alko i jarać szlugi albo lepiej - brać narkotyki). Neomarksizm objawia się na wielu płaszczyznach, szkoda mi czasu by wszystko wymienić. Co do bańki - ty w niej żyjesz.