Wpis z mikrobloga

#2137 #papiez #polska
Wpis mało popularny.
Papież stał się teraz kolejnym powodem do podziału społeczeństwa. Jego sprawa jest tak samo rozwiązywalna, jak temat aborcji. Będziecie na siebie teraz pluć jadem, a i tak jedna strona nie przekona drugiej. Bo w tym naszym kociołku nie liczą się fakty, tylko emocje. Dlatego uważam, że każdy obcy wywiad, chcąc rozbić polskie społeczeństwo, musi tylko wsadzić kij w mrowisko a będziemy się żreć jak te głupki, nie patrząc na to, co jest teraz istotne. Brak profitu.
A jak działają służby? Tu dobry przykład. Najważniejsze podzielić i ośmieszyć jedną ze stron.
https://www.youtube.com/watch?v=6v2tjeHoWTk
  • 3
  • Odpowiedz
@jaszczu: ty sobie mordy obcym wywiadem nie wycieraj, bo najwięcej w temacie obrzydzania JP2 Polakom i tworzenia podziałów na tym gruncie robią pisiory, wciskając go gdzie tylko się da.
  • Odpowiedz
@jaszczu: zbyt rozsądny wpis, aby zebrał plusy na tym obsranym gównem portalu. Generalnie to zgadzam się z @Jalier, że nie ma co tłumaczyć tego, co się teraz dzieje jakimiś obcymi służbami, bo kult jednostki, jakiego doczekał się JP2 sam w sobie jest tak groteskowy, że nie da się z niego nie szydzić. Sam jestem niewierzący i wielokrotnie plusowałem cenzo, które mnie rozbawiło. Nie oznacza to, że nie zauważam
  • Odpowiedz