Wpis z mikrobloga

Ostatnio przechadzając się przez wrocławski rynek, zdałem sobie sprawę, że połowa nieruchomości tam należy do Kościoła Katolickiego. Tu jakaś kuria, tu sąd duchowny, tam kościół, tu seminarium, jakieś zakony, dominikanie, siostry czegoś tam, jakieś metropolitalne, tam biskupstwo. Mówię tu o samych podpisanych obiektach (bo w sumie nikt nie wie ile szarlatani posiadają poukrywanych nieruchomości - jest to informacja niejawna). Według Polityki, w artykule z 2010, poza Skarbem Państwa, Kościół Katolicki jest największym właścicielem gruntów w kraju.

1. Tak się luźno zastanawiam, czy jeżeli w związku z katastrofalną sytuacją demograficzną wprowadzą podatek katastralny, to czy będzie on dotyczył czarnoksiężników?

W sumie jeszcze jedno pytanie:

2. Co wielbiciele małych dzieci robią z tymi wszystkimi zrabowanymi pieniędzmi? Co roku płacimy im 3 miliardy złotych z budżetu państwa. Do tego dochodzą daniny, które zindoktrynowani ludzie im płacą co niedzielę, mieszkania przepisywane przez umierające babcie itd, jakieś nieopodatkowanie opłaty za czary typu poświęcenie czy usługę animacji przy ślubie czy pogrzebie. Przecież oni nic nie produkują, nie rozwijają, cały ten kapitał jest mrożony?

#podatki #mieszkalnictwo #bekazkatoli ale też beka z nas, bo utrzymujemy tego pasożyta z naszych podatków
CXLV - Ostatnio przechadzając się przez wrocławski rynek, zdałem sobie sprawę, że poł...

źródło: image_2023-04-02_113633207

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@CXLV: zacznijmy od tego, że ci najeźdźcy watykańscy pochodzą z Watykanu więc pewnie te 3 miliardy złotych tam trafiają, a tu w Polsce w erze ciemnoty zdobyli grunty, pewnie w jakiś niecny sposób w zmowie z komunistami, stać ich na złoto bo pewnie to jakiś odłam masonerii szatanistycznej
  • Odpowiedz
@CXLV:
Jest też cały Ostrów Tumski xD w samym centrum miasta. Ostrów w języku staro cerkiewnosłowiańskim, a także w staropolszczyźnie oznacza wyspę. Z kolei tum, czyli dom, to określenie katedry. Czyli można tłumaczyć jako Wyspa Katedralna.
  • Odpowiedz