Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja #pilkanozna #sport #mecz

Podczas wczorajszego meczu piłki nożnej ligi Mołdawskiej FC Zimbru - Sheriff Tiraspol, kibice FC Zimbru pokazali antyrosyjski transparent.

„Rosja przynosi łzy, krew i przerażenie tym, którzy są niewidomi”, odnosząc się do tego, co Rosja zrobiła Mołdawii, Gruzji i teraz robi na Ukrainie.
Bobito - #ukraina #wojna #rosja #pilkanozna #sport #mecz

Podczas wczorajszego meczu ...

źródło: FssRI7IXsAA1xjP

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Bobito a nasze rodzime środowisko kibiców na meczu Śląska wywiesili baner, to nie nasza wojna. Chociaż już z 4 lata nie byłem na stadionie, żałuję że akurat wtedy nie byłem. Zrywalbym jak p------y i w telewizji by pokazali
  • Odpowiedz
@harcerz: przecież bosak to eks naziol z młodzieży wszechpolskiej czyli organizacji w 100% realizującej interesy kremla, zapatrzonej zresztą w wodzostwo autorytarno-dyktaturalne jak w obrazek. Dwa tygodnie po wyborach konfederosja będzie już w koalicji z pisem i nie zrealizuje żadnych postulatów ekonomicznych, za to wesprze każdy postulat kato-talibski XD
  • Odpowiedz
Dwa tygodnie po wyborach konfederosja będzie już w koalicji z pisem


@InspektorDupa: To samo mówi PiS, "głos na Konfederację to głos na Tuska - Niemcy i Rosję!". Czym mocniej obie strony o tym krzyczą tym bardziej mnie przekonują żeby tym razem oddać głos na "trzecią stronę".
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: przybudówka PiSu która głosowała razem z pisem 2x mniej niż PO i inne lewice XD Teraz będzie ględzenie o tym że głosowali przeciw PiSowi kiedy nie ma to znaczenia ! no tak wszystkie socjale, dodatkowe emerytury i zarzynanie gospodarki nie mają żadnego znaczenia, za to ma aborcja i bronienie papaja XD
  • Odpowiedz