Wpis z mikrobloga

@Nobody32: Po pierwsze, to kupowanie kociej karmy dla psów jest debilizmem.

Po drugie, to psy mogą jak najbardziej jeść zboża i jest to całkiem wskazane.

Po trzecie, kupowanie dobrej karmy ma sens jak cały czas tym żywisz zwierzę. Jak dasz raz na ruski rok lepszą karmę to nie zmieni to nic w kwestii zdrowotnej psa. A w ramach nagrody/urozmaicenia lepiej jest już kupić porządny kawałek fajnego mięsa.

Po czwarte. Psy ze
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Kocią karmę kupiłem dla kotów które też są w schronisku. Dla kotów dorosłych i kociąt.

A mokrą karmę chce kupić zamiast suchej gdyż dostałem kiedyś taką odpowiedz ze schroniska do którego chcę to wysłać. Jak szukałem kiedyś po innych schroniskach to nawet na stronie było info że przede wszystkim chcą mokrej karmy, najlepiej bez zbóż. Do schronisk trafiają też psy które część życia spędziły w domach. Czasami oddane czasami się
@r__k: Nawet te co nie karmią nie znaczy to, że każdy pies będzie na lepszą karmę kręcił nosem jak je gorszą. Napisałem niektóre. I jakbyś zauważyła to ja nie jestem jasnowidzem i nie wiem do jakiego schroniska op poślę karmę. Mówię o ogólnej tendencji. WIększość schronisk w kraju jest niedoinwestowanych i to jest fakt. Stąd między innymi ciągłe zbiórki.