Wpis z mikrobloga

@luxkms78: jakieś gówno tu wrzucasz xD. feromony... chyba zacznę na allegro golić frajerów w taki sam sposób.


@zGdyniMlodyG: Mówisz że to nie to co te Twoje gówna za 10-11zł sztuka? Poważny/a jesteś? Takiego gunwa bym nawet kijem przez szmatę nie tknął. Ja tylko kawior i szampan.
@luxkms78: ech, p0lakowi zak0lakowi co kupuje legancką perfumę z feromonami za 2 zł/ml (xDDD) nie wytłumaczysz po co są dekanty xD


@zGdyniMlodyG: Nigdy nie kupowałem odlewanych perfum - aż tak nisko nie upadłem. Nawet przed testerami w USA miałem opory bo opakowanie brzydkie i nie nadaje się na prezent.
@luxkms78: xD to nie kupuj odlewek. twierdzisz, że tak nisko nie upadłeś, a jest coś gorszego niż nacinanie się na rzekome działanie feromonów na kobiety? xD półkę wyżej stoją ci, którzy kupują lane.
@luxkms78: xD to nie kupuj odlewek. twierdzisz, że tak nisko nie upadłeś, a jest coś gorszego niż nacinanie się na rzekome działanie feromonów na kobiety? xD półkę wyżej stoją ci, którzy kupują lane.


@zGdyniMlodyG: Jedno Ci muszę przyznać - zarabiasz jak możesz zamiast liczyć na 500plus i inny socjal. Za to masz dużego plusa u mnie.

a jest coś gorszego niż nacinanie się na rzekome działanie feromonów na kobiety?


@