Wpis z mikrobloga

#wroclaw zmienial ktos w ostatnim czasie internet z koncentryka UPC na któryś światłowód?
Przedłużyła mi się umowa, place 71zl a szału nima, a widze ze taniej wyjdzie np światłowód orange, który widze mam w budynku.
Pytanie o jakosc Orange światłowód? Ewentualnie inni operatorzy we wro polecani?
  • 11
@niemaszkonta: Ja od lat Dialog -> Netia, znikoma ilość awarii w trzech lokalizacjach, ale właśnie dużo zależy do tego, gdzie ma być podłączony internet, bo opinie jakie widywałem przez lata potrafiły być mocno różne od moich doświadczeń. W tej chwili 300 za 50, ale na ulotkach widziałem 600 w podobnej cenie. Co ciekawe na ich stronie pokazywało brak wolnych slotów, nawet na stare łącze a w punkcie pani wyklikała światłowód i
@niemaszkonta: z internetem jest prosto. Masz dostępne Orange, bierzesz Orange. Bez względu na cenę i innych operatorów. Top jakość, tęsknię( ͡ ͜ʖ ͡)
@PurpleHaze: @KontoAlternatywne @Ogau Mirki, pytanie bo wogoole nie w temacie jeatem - mam dwie dziury w scianie zeby wprowadzic koncentryk do domu i do poooju z korytarza, widoko grubszy i sztywny. Jak wyglada światłowód fizycznie? Jest szansa ze bez odstawiania szaf wyorowadzajac sznurek ze starym kablem wprowadze swiatlo? Czy tez jest tej srednicy sztywny i bedzie probkem po omacku to zrobic?
#!$%@? sie, wlaczyli mi #!$%@? z upc jakies 10zl za
Właśnie patrzę ze jeszcze mam wlaczone jakiss minuty do wszystkich za 10zl (60net plus te 10).

#!$%@? sie, wlaczyli mi #!$%@? z upc jakies 10zl za telefon. Czas #!$%@?


@niemaszkonta: Nie wiem jak jest u Ciebie, ale ja jak w pewnym momencie przedłużałem umowę, to dodali mi jakieś coś z telefonem i w sumie wyszło to taniej niż jakbym brał sam internet. Jakaś promocja chyba wtedy była czy coś. Szczegółów już