Wpis z mikrobloga

Wiecie jaki jest brutalny #blackpill?
To że wysoki 190cm+ wzrost wiąże się z większą ilością chorób i powikłań niż ma manlet 170 cm - sercowych, kosciowych itd.

Może to być zaskoczenie, że jak to? To dobor naturalny nie wybiera najzdrowszych osobników? No nie do końca.
I tutaj wkracza pojęcie doboru seksualnego - dobór seksualny i dobór naturalny nie idą w parze.
Najprostszy przyklad - pawie. Najatrakcyjniejsze są pawie z najkolorowszym i najwiekszym ogonem, a zgadnijcie które pawie żyją najkrócej? Tak te z najkolorowszym i największym ogonem.
Nieograniczona hipergamia samic prowadzi do powstawania wad i wymarcia gatunku - a mamy dowody ze hipergamia zniszczyła przynajmniej kilka gatunków na tej planecie
Na przykład Jeleń Irlandzki - rodzące się osobniki męskie miały tak krytyczne wady, że nie potrafiły dożyć pełnoletniość płciowej z powodu zwyrodnienia szyi i niemożności uciekania przed drapieżnikiem, ALE za to miały WIELKIE POROŻA,ktore podobały się samicom :) Już ich nie ma z nami na tym świecie.

Slyszelcie również o teori wielkiego filtra? Wielki Filtr to koncept mówiący, że większość gatunków zamieszkujących wszechświat nie jest w stanie przeskoczyć krytycznego etapu rozwoju cywilizacji, dlatego nie widzimy zaawansowanych technologicznie cywilizacji.
Nie my ludzie nie zaliczamy się jeszcze do zaawansowanych technologicznie :)
My stoimy tuż PRZED wrotami następnego etapu.
A co się dzieje na świecie!? :)
Zaczynają się wojny, problemy, zamieszki i KOLOSALNY WZROST HIPERGAMI.

Pewnie wielu z was połączyło te kropki, ale powiem o co mi chodzi - hipergamia to wielki filtr cywilizacji.

Albo jako ludzie zaczniemy używać rozumu do skierowania naszej uwagi na to co ważne jaak rozwój naszej cywilizacji i ograniczenie hipergami, albo kobiety dosłownie zniszczą nasz gatunek.
Jak na razie w społeczeństwie mamy tyle cuckow i beciaków bez krzty godnosci, że wszystko zmierza ku drugiemu rozwiązaniu.

#przegryw #blackpill #biologia #wszechswiat
  • 40
@HeavyMagicMissle: Hipergamia to jest problem czysto rynkowy wynikający wprost z nadpodaży osobników płci męskiej na rynku. Co do doboru naturalnego jakoś mi się kupy nie trzyma. Przecież potomek to jest mix genów ojca i matki a wzrost to tylko jeden z czynników wpływających na atrakcyjność. Jak ojciec był wysoki 190+ (ale takich jest mało) i na coś później chorował to syn będzie też wysoki i będzie miał tak samo? No fakt,
@HeavyMagicMissle:

Można by przemyśleć Twoją tezę, ale widzę już argument przeciwko - w państwach z ograniczoną hipergamią średni iloraz inteligencji jest mniejszy, a i chorób genetycznych jest więcej.

Moim zdaniem ludzkość ewoluuje do dwóch podgatunków. Obejrzyj wideoklip One more time Daft Punk to zobaczysz o co mi chodzi.
Na przykład Jeleń Irlandzki


@HeavyMagicMissle: Ile pier/dolonych razy jakieś je/bany w dupę i w japę przegryw będzie rozsiewał te kłamstwa?

https://dinoanimals.pl/zwierzeta/jelen-olbrzymi-los-irlandzki-megaloceros-giganteus/

https://en.wikipedia.org/wiki/Irish_elk

Outside of the Irish Late Pleistocene, remains of Irish elk are uncommon, suggesting that they were usually rare in the areas that they did occur.[4] Historically, its extinction has been attributed to the encumbering size of the antlers, a "maladaptation" making fleeing through forests especially difficult for males while
@HeavyMagicMissle: Cope
Nie ma znaczenia czy czad dostanie zawału w wieku 65 lat, jeśli w tym wieku będzie miał już wnuki i być może prawnuki. Z tego co mówisz Pigmeje powinni zdominować Afrykę, a nie stać się kastą niewolników.

@daro1

Hipergamia to jest problem czysto rynkowy wynikający wprost z nadpodaży osobników płci męskiej na rynku


Cope
Nawet gdyby zginęło 4 miliony mężczyzn w Polsce i tak by to nic nie zmieniło.
@HeavyMagicMissle
Nawet jeśli faktycznie doszłoby do sytuacji w której stosunkowo niewielka grupa mężczyzn zapładnia większość kobiet, to i tak pula genetyczna można być względnie zróżnicowana ze strony tych kobiet właśnie. Nie masz pewności jakie geny po którym rodzicu odziedziczy potomstwo. Cześć dzieci chadow 190+ spłodzonych z niskimi kobietami będzie zwyczajnie niska.
@Dokkblar: To nie jest filtr dla spermiarzy, bo w końcu trafiają na samotną matkę 40 wiosen na karku i robią jej dla świętego spokoju jednego bęcwała.

A dla przegrywem wielkim filtrem ich spedalona chłopska morda.