Wpis z mikrobloga

@glos_zenady: Kupiłem Switcha po PS5 i sprzedałem po 3 miesiącach, bo ograłem wszystkie gry, które chciałem ograć. Nic nowego mnie interesującego nie było na horyzoncie /:
@glos_zenady: mam wszystkie platformy które wymieniłeś, a nadal kupuję i gram sporo na Switchu. Fakt, że część cyfrowych zakupów gier multiplatformowych, które chcę ogrywać na handheldzie, wybieram na Steam Decku (bo działają lepiej) ale jak jest opcja na kartridżu to zawsze wybieram Switcha.
@glos_zenady w domu głównie na xsx lub PS4 pro ale jak już jadę na działkę lub wieczorem w łóżku Switch. Mnie odrzuca od switcha cena gier bo skoro wiekoszoc multiplatrform ogram w lepszej jakości i taniej na xsx czy ps to nie kupuje prawie żadnych gier poza tymi musy have jak Zelda , Mario , diablo 3.
@glos_zenady: ja w gry AAA gram na ps5, na switchu w indyki np stardew valley. Chociaż teraz kupiłem na promce graveyard keeper na ps5 i żałuje, ze nie na switcha - gra się dużo wygodniej gdy odpalenie konsoli i granie przez 3 min to nic wielkiego. Na ps5. Odpalić telewizor, konsole, wziąć pada, usiąść… nie jest to takie casualowe i natychmiastowe. Nawet uśpienie switcha jest szybsze - w ten sposób mogę
@glos_zenady: mialam ps5 wpierw, potem doszedl switch i na początku byl szał zeby ograc wszystkie exy. Jak zostaly ograne to switch sluzy tylko do just danca i ring fita. Nie gram na nim w nic i nawet ciezko mi wyobrazić sobie zebym chciala grac zwlaszcza jak mam alternatywe, ktora nie ma poczucia w rekach ze mam zabawke.
Mam xsx i oleda, no i najwięcej gram na swichu, po prostu komfort tego że możesz w każdej chwili bez zobowiązań odpalić grę czy to na fotelu, łóżku czy na wyjeździe daje duży plus. Miałem w planach zakup Steam decka, ale jak zobaczyłem u kumpla, jak wielka jest to konsola i jaki ma beznadziejny ekran jak w tanich laptopach to sobie odpuściłem, może kiedyś jak wyjdzie steam oled to się zainteresuję. No
@MoszeGad ja na szczęście nigdy switcha nie miałem, więc ekran w decku mi nie przeszkadza, ale już kilka razy słyszałem, że jak się porówna bezpośrednio jeden ekran obok drugiego, to potem już ciężko to odzobaczyć.
Podobno valve szukał największych oszczędności właśnie na ekranie.