Wpis z mikrobloga

No i znowu wylądowałem z OLED-em. Znalazłem na grupie na FB używkę z 4 grami, kartą 128GB, na gwarancji i stargowałem do 1600. Sprzedałem gierki z zestawu i OLED wyszedł mnie 1127. Opchnąłem też swoją leciwą ale zadbaną v2 i upgrade sprzętowy wyniósł mnie 378. Myślałem, że wyjdzie lepiej. OLED ma trochę śladów używania (no idealny to on nie jest), na OLX bardzo potaniały OLED-y nowe i używane (pytanie, ile z tego to scamy), a zeldowy OLED ma spoko cenę 1749 (chociaż 650 zł względem używki OLED nie ma sensu IMO dopłacać). Tak czy inaczej znowu pomajstrowałem i chociaż będę miał fajny ekran ;d

Na fotce moja aktualna switchowa kolekcja. Mam też wypasione konto z ok. 40 grami. Ciekawostka jest też taka, że Switch to obecnie moja druga konsola Nintendo (mam jeszcze DSi XL oraz NES i SNES mini, ale te miniaturki to nie są pełnoprawne konsole). Swego czasu miałem aż 9 konsol Nintendo (GBC, 2x GBA, GB Micro, DS Lite, DSi XL, n3DS XL, Wii, Switcha, no i te dwie miniaturki, ale ich nie liczę), ale wszystko powyprzedawałem razem z grami, bo mi to tak ładnie Switch zastąpił, ceny sprzętu retro stały się tez absurdalne, a Game Boye na przykład są dziś totalnie przestarzałe przez mały i niepodświetlany ekran. No ale mniejsza, bo Swtich to ładnie zastąpił.

Ten Switch z fotki to mój siódmy Switch. Przetestowałem sobie Switche V2, Lite'y, OLED-y. Dzięki temu mam wyrobione zdanie na każdy z modeli. Tylko jeden z nich to była nówka i był to mój poprzedni OLED, ale sprzedałem go z niewielką stratą. Nigdy też nie miałem Switcha w jakiejś limitowanej wersji. Analog wysiadł mi raz i naprawił mi go za piwko Mireczek, który swego czasu ogłaszał się w tagu, że robi takie naprawy za friko z dobrego serca :)

#konsole #nintendoswitch #nintendo
Pobierz piotrveyner - No i znowu wylądowałem z OLED-em. Znalazłem na grupie na FB używkę z 4 ...
źródło: E5725FC8-DB92-4480-B772-06A1E60BDA19
  • 8
@piotrveyner: o i tu się mylisz kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°) odkupiony od wykopka co podobnie jak Ty, kupuje i sprzedaje w dobrej cenie. Mam jeszcze złotego zeldowego 3DS i fajnie by sie komponowały razem ()
@piotrveyner: No wiem, rok temu po sprzedaży gry z zestawu wyszło 950zł. Dziś po 1100 latają. Niepotrzebnie się oszukuję, że sprzedam tego jak kupie oleda, bo szkoda limitki ( ͡° ͜ʖ ͡°)