Wpis z mikrobloga

Hej, #teczowepaski,
Czy jak się do 32 lat nie miało żadnego związku, tylko przelotne romanse i seks, to jest jest jeszcze szansa, że coś się zmieni?
Widzę to coraz czarniej. Na #grindr mam małe zainteresowanie (napisałem tam otwarcie, że nie szukam seksu).
Jeśli już, to mam tylko wiadomości od jakichś facetów 50+. Niedawno jakiś około 30. chciał się ze mną spotykać, ale zupełnie mnie odrzucał i śmierdziało mu z buzi.
Czy to już po prostu znak, że tylko u takich mam szansę i że it's over dla chuopa? (#blackpill)
Nie jestem specjalnie wybredny, ale na pewno nie będę obniżał poprzeczki do kogoś otyłego albo starszego ode mnie o 15 lat. Chodzę na siłownię, ale jeszcze jest za wcześnie, żeby wrzucić zdjęcie gołej klaty

#przegryw #przegrywpo30tce #zwiazki
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@yuck to już wolę być sam. Twinki są jak p0lki. Uwierzyli we własną wyjątkowość. Kobieta myśli, że każdy będzie jej, bo ma waginę. A twinki mąją ego #!$%@? w kosmos, bo są młodzi, zaś dla mnie są są tacy wychodzeni, pokrzywieni, z pryszczatymi pyskami. Nie jestem zainteresowany
  • Odpowiedz
@AlexBrown: Ja również mam 32 lata i niedawno zaczął się mój trzeci związek w życiu, a nigdy nie umawiałem się z nikim na seks i nigdy nie miałem przelotnych przygód.
  • Odpowiedz