Wpis z mikrobloga

Jak sobie przypomne jak w gimbazie waliłem konia do wypowiedzi korwina i jego pokemonów pokroju wiplera czy berkowicza to mnie taki wstyd ogarnia xdd


@6aesthetic9: Miałem tak samo xD

Szanuje rodziców że mnie nie wydziedziczyli po tym jak słuchali mojego #!$%@? o niewidzialnej ręce wolnego rynku xdd


Ja próbowałem przekonywać rodzinę, żeby głosowali na korwina bo w końcu "będzie coś świeżego w polityce" xD
@6aesthetic9: dinozaur here, ja jak byłem nastolatkiem w swoim rodzinnym Józefowie chodziłem na spotkania z UPRem w domu kultury/kinie przy urzędzie miasta (nota bene krul do dziś tam mieszka).
Pamiętam jak z ogniem w oczach lider tego UPRu Janusz Korwin opowiadał o wartościach konserwatywnych, rodzinie, walce z lewacką rozwiązłością, a dosłownie każdy wiedział że #!$%@? i zdradza swoją żone. Pamiętam jak opowiadał o świętości i nierozerwalności związku małżeńskiego a koło mówinicy
@thorgoth: też byłem kucem(kuc w sumie został, ale jakikolwiek szacunek do tej zbieraniny już nie) jeżdżącym 405ka z magnesem paliwo po 2pln ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardzo mi się podobaly teksty o państwie minimum własności itp itd i je anie złodzieji. No ale jak już weszli to wyszło gówno z papierka i niech #!$%@? ją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@6aesthetic9: z jednej strony beka, a z drugiej przypomnij też sobie drugą stronę medalu jak wtedy wypadali oponenci i mainstreamowe media, które nazywały KNP organizacją neonazistowską xD
To nie była sytuacja, w której Korwin był szurem w kontrze do racjonalnych ludzi tylko przeciwnicy Korwina byli również nieźle #!$%@?ęci o czym często się zapomina. Lewica, Wyborcza, TVN wówczas nakręcała poparcie Korwinowi swoim lewicowym szuryzmem, zamiast umiejętnie punktować Korwina tłumacząc ludziom ich prawdziwe
@6aesthetic9: ja po prostu mając 18 lat zagłosowałem na Korwina bo podobało mi się to całe gadanie o wyjściu z Unii ale jako tako to nie byłem jakimś tam wojownikiem jego partii. Ogólnie to że taki 18 letni debil jak ja i tacy 18 letni debile jak teraz głosują na Konfederacje albo emeryty oderwane od rzeczywistości głosujące na PiS to jest niestety chichot demokracji.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.