Wpis z mikrobloga

  • 1807
@Dokkblar: coś ty narobił a co teraz ze wszystkimi copywriterami co napisali artykuły z których można było się dowiedzieć czy sklepy są otwarte w niedzielę, w niedzielę sklepu są otwarte, zobaczysz gdzie zrobisz zakupy, sprawdź czy w niedzielę 2 kwietnia zrobisz zakupy, zobacz gdzie zrobisz zakupy w niedzielę, czy dzisiaj jest niedziela handlowa sprawdź tylko u nas, niedziele handlowe kiedy wypadają, co jest otwarte itd?
  • Odpowiedz
@Dokkblar: kiedyś znalazłem w wyszukiwarce kalendarz niedziel handlowych który synchronizowałem z moim kalendarzem googla (na ios też to działa) i teraz zawsze mam podgląd bez żadnych reklam czy mogę w te niedzielę nie pozwalać pracownikom sklepów spędzać czasu z rodziną i na innych bzdetach tylko w robocie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dokkblar: omg, faktycznie!! te artykuły typu "czy wiesz że już niedługo niedziela handlowa? polacy tęsknią za pójściem do sklepu w niedzielę. Ale czy na pewno? Sprawdzisz kiedy są najbliższe niedziele handlowe" Noooo kurrr.....
  • Odpowiedz
@StdPtr: niedziela jest siódmym dniem tygodnia, jest to również ostatni dzień tygodnia poprzedzający każdy poniedziałek. Czy w najbliższą niedzielę sklepy będą otwarte? Dowiedz się więcej
  • Odpowiedz