Wpis z mikrobloga

@Kamokamo: hehe wiem ;)

@ekjrwhrkjew właśnie miałem dziada, ale go usunąłem "git reset HEAD~1" zasadziłem w terminal 'echo .gitignore > nodemodules/' stworzył się plik, który puściłem solo na githuba, ale mimo wszystko jak używam 'git add .' to nodemodules wciąż się dodaje.

Sprawdziałem czy mam plik UT-8, ale wygląda na to, że tak jest sformatowany.

Wpisałem już nawet:
node/
node_modules/
**/repo/node_modules/
/repo/node/**

ale to też nic nie daje
@KontoDoPomocy: Robiłem, ale dalej nic nie dawało XD ale luz, jednak jestem programistą 2.4k, bo naprawiłem. Musiałem resetować parę razy, mergować commity, które istniały tylko w jakiejś innej czasoprzestrzeni, znowu zresetować i zadziałało ()
na tym polega programowanie, masz problem, rozwiazujesz go, trafiasz na kolejny, rozwiazujesz, znowu problem i tak do śmierci


@Kamokamo: nie #!$%@? was to? ja po godzinie mialbym dosyc. jak tak mozna zyc?
@sotilas trzeba mieć autyzm i co chwilę zerkać na wyciąg z konta, żeby się zmotywować, ale głównie chodzi o autyzm.

A tak serio: czy #!$%@?, to zależy od problemu z jakim się mierzysz. Ja nie jestem programistą, ale pracuje w IT i coś tam czasem skrobnę, albo jakiś boczny projekt robię i satysfakcja z rozwiązania czegoś potrafi być duża. Ale może dlatego, że robię to głównie dla siebie.
@Wierzbek: żeby zostać wielkim programistą, trzeba:
1) umieć programować (w sumie można wyspecjalizować się w codziennym programowaniu pralki albo zmywarki)
2) dużo jeść (jeśli nie urośniemy w górę, to choć wszerz) :P
@Wierzbek: Jeśli to nowy .gitignore to miałem podobnie, Sprawdź kodowanie .gitignore, jeśli utworzyłeś plik na Windowsie to może nie działać, jak ja utworzyłem plik przez gitbash touch .gitgnore to od razu zadziałało.