Wpis z mikrobloga

Tradycyjnie zapraszam mirków na oglądanie walki mojego podopiecznego Marka Samociuka, na kolejnej gali KSW.

Tak rzadko wchodzę obecnie na wykop że zapomniałem wstawić post, mimo że walka jest ogłoszona od pewnego czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W pracy Marka zaszły spore zmiany po ostatniej porażce, zmienił klub na warszawski UNIQ, gdzie może trenować z czołowymi zawodnikami MMA i kickboxingu.

Moja praca polega na odpowiednim przygotowaniu motorycznym, żywieniowym i suplementacyjnym. Do tej walki wniesie rekordową wagę (ok. 118-120kg). Gdzie na początku naszej współpracy walczył w kategorii do 84kg.

Walka odbędzie się na gali KSW 81 w Tomaszowie mazowieckim, 22 kwietnia 2023 roku.

#mma #ksw #mirkokoksy #mikrokoksy
Darksed - Tradycyjnie zapraszam mirków na oglądanie walki mojego podopiecznego Marka ...

źródło: Screenshot_20230330-144249~2

Pobierz
  • 12
@Pan_Szeryf: Trening według metody sprzężonej, 1-3 ćwiczenia dynamiczne 1-2 ćwiczenia siłowe 2-4 ćwiczenia hipertroficzne/prehab na koniec elementy wydolnościowe (przykładowo dzisiaj był airbike 3 serie po 10 rund 7/23s on/off od 2100 do 1000 wat, minuta przerwy między rundami)

@matispidi Dzięki :) miejmy nadzieję że ostatnia walka była tylko głupim błędem a najbliższa przybliży go do większych walki.
@yoger: U niego nie robię bo nie ma concepta na siłowni. U innych są w różnych formach np. czasówki na 500/1000/2000m, w formie tabaty 20/10 6-10 rund, sprinty 5-7/33-35 10-15 rund.