Wpis z mikrobloga

@Polasz normalne niemalże na każdej budowie w niemczech. Mamy 3 budowy, gdzie nie podjadę do chłopaków to są inni polacy. W zasadzie to nie spotkałem niemca, aby wykonywał ciężkie lub brudne prace budowlane xd
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: Mozna by ksiazke na ten temat napisac. rasa panów sie nie marasi, maja od tego polakow i inne gwiazdy wschodniej europy. Poza tym pelno polskich polglowkow uczy niemcow i inne narodowosci przeklinac i maja mega beke jak niemiec albo murzyn powie ku*wa. Taki plytki humor w polskim wykonaniu. Tyle potrzeba tym tukom, zeby sie zasmiac.
  • Odpowiedz
@pikpoland Widzisz, ja sam tłumaczę często co to znaczy "#!$%@?". Że #!$%@? to nie tylko fuck czy szajze. Wyraz #!$%@? używamy jako przecinka, przy myśleniu, przy błędzie. I uwierz, że jak im tak na poważnie to wytłumaczę to nabierają powagi do tego wyrazu. Ale potem przyjdzie inny polak i sobie hehe jaja robi i sie cieszy, że niemiec czy inny albaniec #!$%@? i przy tym sie cieszy "polak #!$%@?" a polak cieszy
  • Odpowiedz
@Polasz: tez mialem beke jak chlop mi w taksi wydaje reszte i mowi mi kuwa.ja go pytam czy on wie co to znaczy i kyo go tego nauczył.jakiś polak w tej samej korporacji jeździ i go nauczył.to powiedzialem mu ze jak nastepnym razem go spotka to niech mu powie Zrób mi loda.on to se zapisał i pojechał w swoja strone
  • Odpowiedz
Poza tym pelno polskich polglowkow


@pikpoland: ale ty wiesz ze ten mechanizm dziala na calym swiecie i pierwsze czego nauczy cie obcokrajowiec to przeklenstwa w jego jezyku? a nie, to tylko polacy bo tylko z nimi miales do czynienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@harrame: tak sie sklada, ze prawdopodobnie mam wiecej lat przepracowanych zagranica w roznych panstwach niz ty na tym swiecie zyjesz. Zreszta od wielu lat nie mieszkam w Polsce. Jak ucze obcokrajowcow mowic po polsku to mowie dzien dobry, do widzenia, dziekuje, przepraszam, potrzebuje itp. i nigdy tez zaden obcokrajowiec mnie nie uczyl przeklenstw ale nie obracam sie tez w patologicznych kregach, dla ktorych liczy sie tylko robota, chlanie i cpanie.
  • Odpowiedz
@pikpoland:
Kurde, to mnie sami Holendrzy wypytywali o brzydkie słowa, a nawet ułożyli i zaśpiewali "odbyt song" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam nikogo nie uczyłem przekleństw, tzn. jednego Portugalczyka nauczyłem mówić "zajebiście", ale nie jest to przekleństwo.
  • Odpowiedz