Wpis z mikrobloga

Jest ktoś w stanie racjonalnie wyjaśnić, co Neuropa chce osiągnąć swoim działaniem?

Wykop w żadnym razie nie jest miejscem opiniotwórczym. Portal ten skupia głównie treści sponsorowane, najpopularniejszymi tagami są m.in. przegryw, patostreamy czy danielmagical, a mam wrażenie, że największy ruch jest podczas emisji jakiegoś gównoprogramu typu Hotelparadise, Big Brother czy Rolniki szukające żony.

Próżno po Neuropkach także oczekiwać sensownej dyskusji. Zazwyczaj ich obecność w znalezisku dot. Konfederacji wygląda tak, że dosłownie każdy z tej zaburzonej emocjonalnie grupy musi napisać post w stylu "k0nfabulacja kupa siku zamordyzm katoliban", zakopać znalezisko kilkadziesiąt sekund po dodaniu, wkleić ten sam obrazek po raz tysięczny i ponarzekać, że znowu ten wstrętny @kleopatrixx wrzuca znalezisko. Treść jak i temat znaleziska są przez nich zupełnie ignorowane. Nie ma co podawać konkretnych przykładów. Wybierzesz sobie dowolne znalezisko spod adresu https://wykop.pl/ludzie/kleopatrixx/znaleziska/dodane i masz stuprocentową pewność, że znajdziesz to, o czym napisałem.

Obowiązkowo muszą napisać, że wyborca Konfederacji jest głupszy od wyborcy PiS, że partia powinna zostać zdelegalizowana (cóż za moskiewskie standardy!), coś o tym, że wyborcy Konfederacji nie mają jeszcze praw wyborczych i oczywiście nadargument lewicy - ruchanie. Bo wiecie - taki Grucha, Vosemite, Jankes, Cukrzyk czy inny Kryspin, którzy spędzają tutaj 24 godziny na dobę są pewnie świetnymi ruchaczami. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Standardowym rytuałem neuropejskiej sekty jest także wyzywanie wszystkich wokół naziolami i faszystami. Tylko dziś nazwał mnie tak kilka razy Nojakniejaktak. Swoją drogą - idealnie sobie dobrał avatar, bo postać grana przez Andrzeja Grabowskiego odzwierciedla iloraz inteligencji tego użytkownika. ( ͡º ͜ʖ͡º) Doceniam za samoświadomość.

Pięknie się czyta od nich posty, że wszyscy wokół są chorzy psychicznie, a zwłaszcza 'k0nfiarze' powinni zostać pozamykani na oddziałach psychiatrycznych. Tak lubi pisać m.in. Vosemite, który jednak jest jedną z tych osób, które najbardziej by tam pasowały.
Zabawne w tym aspekcie jest również to, że co najmniej kilku Neuropków przyznało się do różnorakich zaburzeń psychicznych.

Im bliżej wyborów, im więcej sondaży - tym bardziej wybija z nich frustracja i niemoc. W dodatku po banie usunął konto główny spamer, Mgławica, krótko po tym aktualizacja Wykopu dobiła ich boty. Nie mają już takiej siły przebicia, nie potrafią bez botów i wołania przepchnąć swoich znalezisk na Główną. Ale jednego wciąż nie rozumiem...

Dlaczego nie próbują przekonać ludzi do głosowania na inne partie, a skupiają się jedynie na atakach personalnych na wyborców Konfederacji i na samą Konfederację? Zazwyczaj osoby popierające tę partię potrafią wytłumaczyć dlaczego to robią. Neuropki? Nazwą Cię faszystą, naziolem, zamordystą, wmówią, że marzy ci się katoliban. Jak zapytasz takiego "na kogo ty głosujesz?" - uciekną od odpowiedzi. Jeśli dobrze pamiętam, kolega @Sam_w_domu ma takie hobby, że dopytuje ich o ich poglądy polityczne. Nie doczekał się odpowiedzi od prawie żadnego Neuropka.

Wcielmy się też w osobę postronną, niezamieszaną w wojenkę 'k0nfiarze' i 'prawactwo' vs. oświecona, najmądrzejsza i najsprawiedliwsza Neuropa. Wchodzisz sobie w znalezisko o postulatach Konfederacji. Co widzisz? Kilkunastu użytkowników piszących jakieś bzdury o katolibanie, nazistach, faszystach i zamordystach. Ich komentarze mają kilka plusów naprzeciwko 40-50 minusów. Do tego na normalne odpowiedzi reagują agresją. Postronny, neutralny człowiek co zrobi? Poprze sfrustrowanych, niestabilnych wojowników tęczy, czy może zainteresuje się tym, dlaczego socjaliści pałają chorą nienawiścią wobec partii i jej wyborców? Jak widać po ostatnich sondażach - takie zachowanie tylko sprzyja Konfederacji, bo nawet Tusk został wyśmiany jak zaczął powielać neuropejską narrację.

Podsumowując - mam wrażenie, że ich cała działalność na Wykopie to tylko i wyłącznie efekt chorej frustracji, poczucia niemocy i emocjonalnego zachwiania. Stworzyli tutaj grupę sobie podobnych, wzajemnie się przekonują o własnej racji i walczą z całym światem, bo wszyscy, którzy się z nimi nie zgadzają to oczywiście debile i naziole. Ich działanie ma dokładnie odwrotny skutek od zamierzonego.

#konfederacja #neuropa #bekazlewactwa #lewackalogika #polityka
  • 7
Ps. Rano na YouTube oglądałem wywiad Rymanowskiego z Mentzenem. Na czacie były 3 lub 4 osoby (spośród 6,8 tys. oglądających), które się świetnie ze sobą znały. Na początku się ze sobą przywitały, a później co kilkadziesiąt sekund postowały komentarz w stylu "co za debil z tego Mentzena", "precz z faszystą", "idiota", "konfederosja" itp. Nie wiem czy na powtórce filmu jest dostępny czat, ale polecam poczytać. Delegacja Neuropy czy youtuberski odpowiednik tych frustratów?
Jeśli dobrze pamiętam, kolega @Sam_w_domu ma takie hobby, że dopytuje ich o ich poglądy polityczne. Nie doczekał się odpowiedzi od prawie żadnego Neuropka.


@USSCallisto: oj dobrze pamietasz XD

Pytanie "to na kogo mam glosowac"? Konczy sie zawsze tak samo:

- Nie ma na kogo glosowac
- Na nikogo
- Nie na konfederacje
- Glosuj sobie na kogo chcesz ale... nie na konfederacje ( )
Nie ma co podawać konkretnych przykładów. Wybierzesz sobie dowolne znalezisko spod adresu https://wykop.pl/ludzie/kleopatrixx/znaleziska/dodane i masz stuprocentową pewność, że znajdziesz to, o czym napisałem.


@USSCallisto: Ja mam kleopatrixx na czarnej liście i znalezisk tego użytkownika nie widzę więc i nie komentuję, na pewno nie jestem jedyny. Dla bardziej miarodajnego doświadczenia zapraszam raczej na tag #bekazkonfederacji
@USSCallisto: Moim zdaniem to są ludzie zaburzeni, ze skrzywionym światopoglądem, z ograniczoną umiejętnością percepcji, oraz chorzy z nienawiści do całego świata, a najbardziej nienawidzący tak naprawdę samego siebie. Poprzez wyszydzanie i ubliżanie wartości innych osób ( i mam tu na myśli wszystkie tagi na których działają), dają upust swojej frustracji i negatywym emocjom. Co na krótką chwilę daje ulgę, ale schemat trzeba często powtarzać. W przeciwnym razie doszło by u nich
Pobierz zenek-stefan1 - @USSCallisto: Moim zdaniem to są ludzie zaburzeni, ze skrzywionym świ...
źródło: comment_1639942060nLXnN3eg3tXGsTGrn7jetD
@USSCallisto: Żeby wiedzieć z jakim poziomem odklejenia tych ludzi mamy do czynienia, wspomnę o ich typowym manewrze. Mianowicie - tworzą wpis/komentarz gdzie stwarzają pozory bycia normalnymi i przywołują argumentacje ze zmanipulowanej narracji. Ktoś normalny z dobrego serca chciałby im dać satysfakcjonującą odpowiedź i wytłumaczyć, bo przecież ktoś ma prawo mieć wyprany mózg i nie być w 100% zorientowany w kwestiach politycznych, ale oni są już przecież w swojej jednej i jedynej