Wpis z mikrobloga

@adam-photolive: Kup jakiś dzban z filtrem ew. dwa dzbany. Niech piją z nich wodę. Bo to co kupiłeś pewnie jest wodą źródlaną, to srogo przepłacasz za kranówę tylko dlatego, że ma napis ŻYWIEC.

Już lepiej OAZE albo SAGUARO sobie kupić ;).
@adam-photolive: kubik (1000 litrów) wody z kranu kosztuje średnio ile, 14 złotych? Ja rozumiem, że może woda z kranu nie smakować, ale płacić za sklepową (przyjmijmy 2 zł za butelkę) STO RAZY więcej to nieporozumienie. Sto razy bardziej wam woda smakuje by było warto? Nawet lepszej jakości nie jest.
@Gohagohatrzyzlote:

od kiedy woda ma smak? XD


Od kiedy tymczasowo straciłeś węch i smak podczas covidu. Wtedy poznałem, co to faktycznie znaczy, że woda nie ma smaku - i zaufaj mi, woda ma smak :D

Albo napij się destylowanej, to zobaczysz różnicę.
@adam-photolive w biedronce jest chleb za 2,19 do pokrojenia w krajalnicy i jest smaczny, chrupki. Woda za 5,34 oaza. Co z tego, że tania. Tańsza jest w kranie. Czyli najtaniej wychodzi 7,53 zł. Nie wiem kto ci kazał napisać ten post, ale takich postów ostatnio dużo na wykopie. Wydaje mi się że taki pewien pan z Niemiec (obecnie w polsce) a ty przytuliłeś za to 60 gr za wpis. Do wszystkich tych