Wpis z mikrobloga

@felerny: Jestem ciekawy czy nasi bracia zdołali już zrobić przeglądy tych swoich "aut". Nie raz widzę na drodze takie sztrucle, że strach za tym jechać. Oczywiście im można, Polakowi to by zaraz mandat wlepili i zabrali dowód rejestracyjny.

Ja rozumiem pomóc ale nie swoim kosztem do granic możliwości. Ukraińcy zaczynają wypychać nas z własnego rynku, żyją tu na mniej wymagających warunkach, zboże i transport to jedne z większych przykładów ale na
@Aquamen:

Jestem ciekawy czy nasi bracia zdołali już zrobić przeglądy tych swoich "aut". Nie raz widzę na drodze takie sztrucle, że strach za tym jechać.


to przeprowadz sie do PL albo dalej na zachod, a najlepiej do Kazachstanu ( ͡° ͜ʖ ͡°) lady nie slyna z niezawodnosci
Oczywiście im można, Polakowi to by zaraz mandat wlepili i zabrali dowód rejestracyjny.


@Aquamen: Nie zapominajmy też, że rząd #!$%@?ł seniorom pesele, żeby dać je Ukraińcom! Np. pesel dziadka kolegi znalazł się pod Kijowem! Czy to jeszcze jest Polska?! XDDDDDDDDDD
@Defender: typie za brak przeglądu jest mandat, skierowanie na przegląd i usunięcie usterek. Potem możesz sobie odebrać dopiero dowód na komisariacie o ile zdążysz zanim nie wyślą go do urzędu.

Ty prezentujesz właśnie sztukę manipulacji sprowadzając problem do granic absurdu. Świetnie dostaniesz hrywienke za to pewnie
Ty prezentujesz właśnie sztukę manipulacji sprowadzając problem do granic absurdu.


@Aquamen: Pierwszy zacząłeś tworząc problem opierając go na dowodach anegdotycznych. XDDDDDD
Idź być ruską onucą na pikabu. XDDDDD
@Defender:

Pierwszy zacząłeś tworząc problem opierając go na dowodach anegdotycznych


Setki tysięcy aut to raczej nie dowód anegdotyczny, strajk również. Więc schowaj się tam do swojej nory w Kijowie. Powiedziałbym ci, że masz iść na ukraiński odpowiednik wykopu ale nawet tego tam nie macie.