Wpis z mikrobloga

@adrian1207: poszukaj jakiegoś dużego warsztatu gdzie jest biuro i nie trzeba się prosić o rachunek. Zlecasz co mają zrobić i nic więcej Cię nie interesuje. No ale będzie drożej niż u Heńka w garażu.
@adrian1207 jeżeli chodzi o obsługę to APARO to jest top topów, akurat nie wiem czy sprawdzają kompresję. ceny wygórowane, ale serio, w życiu nie widziałem lepszego warsztatu, jak w filmie się czułem
@adrian1207 czułem się jak gość, nie jak klient. poczekalnia na piętrze, przeszklona, widzisz cały warsztat. Kawa, napoje, poczęstunek gratis. nie wiedziałem co się zachować xD geometria na systemach hunter, akurat ten sprzęt ma kilka miejsc w Rzeszowie, wiec szału nie było Xd. ale pełny opis, wytłumaczenie skąd wyniki. no patrzyłem na chłopów z niedowierzaniem. idziesz do mechanika, i nie próbują Cie naciąć? Czy to jeszcze Polska? ale fakt, drogo fest. No i
Pobierz
źródło: temp_file.png3843175326986655672
@kilo-bravo a gdzie ten ziom miał ten warsztat? Jakiś punkt rozpoznawczy blisko albo coś? Przeprowadziłem się w okolice i prędzej przy później jakiś mechanik się przyda.