Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Opiszcie swoje wrażenia po badaniu #rektoskopia, a dokładniej przygotowanie do niego. Jak to jest z #lewatywa? Ponoć jakieś gotowe niewielkie wlewki dwa razy trzeba zrobić. Pytania to - jak długo trwa wypróżnienie po takiej lewatywie (enema)? Ile czasu mija między wlaniem płynu w odbyt a początkiem wypróżniania?
Miałem kiedyś kolonoskopię i po citra Fleet załatwiałem się przez kilkanaście godzin bez przerwy, nie wiem, czy przy lewatywie spodziewać się 30 minut na toalecie czy 3 godzin...
Chodzi o podejrzenie #hemoroidy - badanie per rectum nic nie wykazalo, a przy siedzeniu ciągle czuje, że coś tam uwiera i swędzi...
Poważny wpis, żaden bait. Nie wiem, na co się nastawać, czy brać wolne w pracy, czy może dalej unikać tego badania przez traumę po #kolonoskopia
#zdrowie #lekarz #pytanie #pytaniedoeksperta #medycyna



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 1
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Odpowiedź anonimowego użytkownika:

Miałem rektoskopię kilka lat temu i nie utkwiło mi w pamięci nic szczególnego, czyli wszystko było jak w instrukcji. Wolałem płyn i po chyba kilkudziesięciu minutach poszedłem raz na posiedzenie. Wylałem z siebie wszystko i tyle było. Samo badanie było okejka. Nie było przyjemne, ale dużego bólu nie czułem. Dyskomfort jak pchał lufę w dupie xD

  • Odpowiedz