Wpis z mikrobloga

Ostatnio pisałem o butach na obcasach dla przegrywa niskowzrościaka. Nie wiedziałem jednak, że popularne buty sportowe mają takie wysokie obcasy. Moje reebok classici mają 2,6 cm podeszwy a jak mierzę się w butach to wychodzi mniej więcej 3 cm więcej (2,6 cm podeszwa + 0,4 cm poszycie buta i wkładka). Z tego co widzę air maxy też mają bardzo wysoką podeszwę.A nosząc takie buty nikt ci nie zarzuci, że chodzisz w obcasach, bo co drugi oskarek chodzi w tego typu obuwiu.

Ogólnie więc można trochę oszukiwać. Jak się ma 177-179 to można się poczuć jak 180 cm wzrościak, chociaż dzisiaj 180 cm w dobie Oskarków to żadne wzrost. Dla 170 cm nawet air maxy nie pomogą. Eh...

#przegryw
Pobierz rysiekryszard - Ostatnio pisałem o butach na obcasach dla przegrywa niskowzrościaka. ...
źródło: Classic_Leather_Shoes_Schwarz_GY0955_01_standard
  • 13
@rysiekryszard: Szczerze? To pomoże na jakiś czas, kiedy buty nie będą aż tak rozchodzone. Poza tym, walczenie o 1-3cm nic nie zmienia. Jeśli staracie sie przypodobać dziewczynie dzięki kilku cm, to niestety it's over na samym starcie. W ogóle komu chcecie sie przypodobać? Julce, która po zobaczeniu huopa 177 robi krzywą mine, ale na 179 ma mokro w gaciach?

Rozumiem i szanuje pomysł, ale po ch*j takie coś? Dobra, będziesz miał
@Van-der-Ledre: Ale jak?! Poważnie, nie pojmuje. Nie masz pewności siebie? depresja? Masz hajs i żadna nie chce? Z-znaczy, to boli, jak kobita jest tylko dla hasju, ale po czasie może sie zmienić ...