Wpis z mikrobloga

Miraski mam sprawę, dzisiaj po raz pierwszy w swoim życiu po 8 latach bezszkodowej jazdy nie wyhamowałem motocyklem i wjechałem w bok auta. Facet #!$%@? ale nie wzywał policji, powiedział, że pojedzie do lakiernika blacharza aby ocenił koszt naprawy i wtedy się dogadamy czy płacę mu gotówką czy bierze z polisy OC. Dodam, że mam wykupione ubezpieczenie zniżek i nie był to wypadek a w sumie stłuczka.
Pytanie ile wg was kosztować będzie naprawa takiego błotnika. Pacjent to jakiś Ford Mondeo (nie wyglądał na ultra stary, ale nie mam pojęcia który rok)
Dodam, że facet mówił iż nie ma tam rysy tylko de-facto przetarcie.
No i drugie pytanie, czy byście się dogadali tj zapłacili hajs, czy ściągnęli z polisy wiedząc, że macie ubezpieczenie zniżek.
#motoryzacja #samochody #oc
MrocznyZiemniak - Miraski mam sprawę, dzisiaj po raz pierwszy w swoim życiu po 8 lata...

źródło: Przetarcie 2

Pobierz
  • 21
@MrocznyZiemniak: spisz z nim normalnie z OC, każdy ma na to jakiś tam papier, do tego bronisz się przed ewentualnym kombinowaniem, a skoro masz ochrone zniżek, to i tak aż tak mocno to nie wpłynie na Twoją przyszła składkę
@MrocznyZiemniak: Nie ma większej filozofi, normalne rzeczoznawca wyceniłby to tak, że nowy zderzak plus robocizna. wszystko w aso, więc parę tysięcy wyjdzie. normalnie w 1000zł by się zamknęło, a czy sama obcierka to nie wiadomo bez zdjęcia zderzaka, mogą być uszkodzone jakieś elementy których nie widać.

Jak już wspomniano od tego masz polisę, zwłaszcza z ubezpieczeniem zniżek. Nawet bym się nie zastanawiał tylko z tego korzystał.
@darki, @xaveri1983 @Bill_Kilgore @Jelen_Szlachetny @Elev @Elev @r5678 @sayanek @trzaichlac69 @domestos-z-szaletu @wstalemwczesnierano @Kunnorinno @malinowa_chmurka @modzelem @dlaczego_michau
Dzięki wszystkim, typ był niby u rzeczoznawcy i powiedział, że 2k chce (nie wiem jak mu tyle wyszło), ale poszło z OC. Dzięki za wasze komentarze bo gdyby nie wy pewnie bym zapłacił gotówką i pozdrawiam.
Dzięki wszystkim, typ był niby u rzeczoznawcy i powiedział, że 2k chce (nie wiem jak mu tyle wyszło), ale poszło z OC. Dzięki za wasze komentarze bo gdyby nie wy pewnie bym zapłacił gotówką i pozdrawiam.


@MrocznyZiemniak: Czekaj, żebyśmy dobrze zrozumieli: gdyby nie porady wypokowych specjalistów to wypłaciłbyś gościowi 2k za obcierkę zderzaka, mając OC, tak?